Co chciałabym wiedzieć 3 lata temu, gdy zakładałam firmę

Co chciałabym wiedzieć 3 lata temu gdy zakładałam firmę

Silna Marka w PRaktyce

„Życie rozumiemy wstecz, a przeżywamy w przód”      Søren Kierkegaard

Kiedy pięć lat temu stanęłam przed zadaniem napisania swojej pierwszej książki to postanowiłam napisać maila do wszystkich znanych mi osób, które to doświadczenie miały za sobą.

W mailu zadałam pytanie o to jakie trzy rady udzieliliby osobie, która pierwszy raz pisze książkę i co dziś zrobiliby inaczej. Ten odcinek jest odpowiedzią na pytania dotyczące prowadzenia własnej firmy. Jest on dla mnie szczególnie wyjątkowy. Nie tylko dlatego, że firma świętuje urodziny, ale dlatego, że dzielę się w nim moimi przemyśleniami z samych trzewi. Mówię o swoich decyzjach z perspektywy czasu i doświadczeń, które doprowadziły do miejsca, w którym jestem dziś.
Miejscach rozwoju i nowych wizji, mniejszego strachu (tak nadal się boję, ale nie powstrzymuje mnie to przed działaniem). Zmieniło się wiele. Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie to zadaj je, a ja odpowiem na nie w moich kanałach social media lub w kolejnym odcinku podcastu.
Koniecznie pobierz załącznik z praktycznymi narzędziami i aplikacjami, które znacząco pomogły i nadal pomagają mi w biznesowej rzeczywistości: NARZĘDZIOWNIK

Podcast możesz subskrybować poprzez:

  • Bezpłatny i bardzo dobry Player FM (Android i www)
  • iTunes (iOS i Windows)
  • Spotify
  • Empik Go
  • Twoją ulubioną aplikację do podcastów na smartphonie (wyszukaj frazę „Silna Marka w Praktyce”)

Proszę zostaw swoją recenzję w iTunes

Jeżeli spodobała Ci się idea podcastu i chcesz, aby żaden odcinek Cię nie ominął, to proszę zasubskrybuj podcast i zostaw ocenę w iTunes. To tylko chwila, a dzięki temu powodujesz, że podcast dociera do większej ilości przedsiębiorczych osób.

Z góry dziękuję!

Angelika Chimkowska

2 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Cię jeszcze zainteresować: