Jak tworzyć stories na LinkedIn i nie tylko – wywiad z Sylwią Dąbrowską

JAK TWORZYĆ STORIES

Stories od niedawna wkroczyły na LinkedIn. Po przetestowaniu funkcji w USA szybko udostępniono ją wszystkim użytkownikom portalu. W przeciwieństwie do live’ów na Linkedin nie trzeba było aplikować o dostęp, który z zasady był dla ograniczonej liczby osób. Co więcej. użytkownicy otrzymali dostęp do stories na Linkedin zarówno na profilach osobistych i firmowych. Jednak czym są stories? Jak je tworzyć? Po co właściwie je tworzyć? O tym opowie prawdziwa ekspertka w tej dziedzinie – Sylwią Dąbrowska

Kim jest Sylwia Dąbrowska?

Sylwia uczy prezentacji przed kamerą i prezentacji scenicznej. Zajmuje się content video marketingiem z naciskiem na strategiczne wykorzystanie live video. Pomaga osobom, które stają przed kamerami, Robią live’y. Ponadto pokazuje jak wykorzystać video i live video do budowania marki nie tylko osobistej! W internecie można ją znaleźć pod hasłem teacherka.

Czym są stories?

Stories, czyli inaczej relacje to zdjęcia lub filmy upubliczniane przez użytkowników mediów społecznościowych. Przyjęło się, że te publikacje są dostępne przez 24 godziny.

Ich początków można doszukiwać się w początkach snapchata. Platformy społęcznościowej, która powalała na udostępnianie zdjęć i filmów tylko przez okres zaledwie kilku sekund. Inną dostępną opcją, było udostępnianie treści właśnie na czas jednego dnia. W 2016 roku pomysł ten zaimplementowany do Instagrama, później do Facebooka, a następnie w 2020 roku do LinkedIna.

Podcast możesz subskrybować poprzez:

  • Bezpłatny i bardzo dobry Player FM (Android i www)
  • iTunes (iOS i Windows)
  • Spotify
  • Empik Go
  • Twoją ulubioną aplikację do podcastów na smartphonie (wyszukaj frazę „Silna Marka w Praktyce”)

Proszę zostaw swoją recenzję w iTunes

Jeżeli spodobała Ci się idea podcastu i chcesz, aby żaden odcinek Cię nie ominął, to proszę zasubskrybuj podcast i zostaw ocenę w iTunes. To tylko chwila, a dzięki temu powodujesz, że podcast dociera do większej ilości przedsiębiorczych osób.

Z góry dziękuję!

Angelika Chimkowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Cię jeszcze zainteresować: