Marka osobista w biznesie

Marka osobista w biznesie

Marka osobista nie polega na lansowaniu. A wiesz dlaczego? Bo silna marka osobista nie jest o nas, ale o naszym odbiorcy, o jego potrzebach i o tym jak skutecznie mu pomagamy.

Z tego powodu moja definicja marki osobistej jest następująca:

Marka osobista nie mówi o sobie, ona składa obietnicę i udowadnia, że obietnica ma pokrycie.

Jeżeli zaczynasz budować silną markę musisz zadać sobie niezwykle ważne pytania:

Czego obietnicą jesteś? Czego obietnicą chcesz być?

Z dzisiejszego odcinka podcastu dowiesz się nie tylko w jaki sposób możesz określić odpowiedzi na te pytania, ale także poznasz odpowiedź na pytanie o to dla kogo w biznesie jest marka osobista, ale także jakie korzyści płyną z niej dla właścicieli firm oraz ludzi pracujący na etacie.

Tworzenie marki osobistej to droga, którą trzeba przebyć od początku do końca, nie znajdziesz na niej skrótów ani szybszych dróg, dlatego na koniec opowiadam o smaczkach, czyli kamieniach milowych, które musisz zaliczyć na drodze do stania się silną marką osobistą.

W drodze do stworzenia silnej marki osobistej pomoże Ci wyzwanie, które organizuję w najbliższym tygodniu. Pozwoli Ci ono, krok po kroku, postawić silny fundament, który będzie świetną bazą do stworzenia Silnej Marki. dowiedz się więcej o wyzwaniu tutaj.

Podcast możesz subskrybować poprzez:

  • Bezpłatny i bardzo dobry Player FM (Android i www)
  • iTunes (iOS i Windows)
  • Spotify
  • Empik Go
  • Twoją ulubioną aplikację do podcastów na smartphonie (wyszukaj frazę „Silna Marka w Praktyce”)

Proszę zostaw swoją recenzję w iTunes

Jeżeli spodobała Ci się idea podcastu i chcesz, aby żaden odcinek Cię nie ominął, to proszę zasubskrybuj podcast i zostaw ocenę w iTunes. To tylko chwila, a dzięki temu powodujesz, że podcast dociera do większej ilości przedsiębiorczych osób.

Z góry dziękuję!

Angelika Chimkowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię jeszcze zainteresować: