Mocne strony – jak rozwijać biznes w zgodzie ze sobą – wywiad z Wiktorią Jaros

JAK ROZWIJAĆ BIZNES W ZGODZIE Z SOBĄ

Budowanie zespołu to zagadnienie na trylogię dłuższą niż ta, która wyszła spod pióra Tolkiena. Eksperta, a właściwie ekspertka w tej dziedzinie – Wiktoria Jaros podejmie się wyzwania opowiedzenia o tym temacie w 33. odcinku podcastu Silna Marka w Praktyce.

Kim właściwie jest Wiktoria Jaros?

Od 9 lat jest strategiem. Doradza klientom w jaki sposób budować skuteczne i dochodowe biznesy. Jej klientami są m.in.: Habys, Plastique, Kunke Poligrafia, Tau Ceti. Ponadto jest trenerem i doradcą, a także współtwórczynią narzędzia MaxieDISC® – polskiego narzędzia do badania stylów zachowań, które pokazuje jak w praktyczny i skuteczny sposób wykorzystać płynącą z niego wiedzę w biznesie – do realnego zwiększania zysków.

Czego dowiesz się z podcastu?

Poruszamy niezwykle ważny temat, który dotyczy nie tylko dużych firm, ale również tych mniejszych. Zgrany zespół to, w wielu przypadkach, kluczowy element sukcesu w biznesie. Połączenie różnych umiejętności, wizji i temperamentów to gwarancja wielu perspektyw na czekające problemy. Stworzenie spójnego teamu nie zawsze jest łatwe. Z nie małą pomocą przychodzi psychologiczne doświadczenie Wiktorii Jaros. To właśnie jej zadaniem w tym odcinku jest opowiedzenie o podstawach tworzenia zespołu, który przynosi nie tylko zyski i sukces w biznesie, ale także dobrą atmosferę i umiejętność wspólnego pokonywania przeszkód.

Czego jeszcze się dowiesz?

  • Czym dokładnie zajmuje się Wiktoria,
  • jak ważna jest samoświadomość zaczynając nowy biznes,
  • Czym jest MaxiDisc,
  • jak dobierać i rekrutować freelancerów i współpracowników.

Zobacz narzędzia, które poleca Wiktoria Jaros!

Oraz książki…

Podcast możesz subskrybować poprzez:

  • Bezpłatny i bardzo dobry Player FM (Android i www)
  • iTunes (iOS i Windows)
  • Spotify
  • Empik Go
  • Twoją ulubioną aplikację do podcastów na smartphonie (wyszukaj frazę „Silna Marka w Praktyce”)

Proszę zostaw swoją recenzję w iTunes

Jeżeli spodobała Ci się idea podcastu i chcesz, aby żaden odcinek Cię nie ominął, to proszę zasubskrybuj podcast i zostaw ocenę w iTunes. To tylko chwila, a dzięki temu powodujesz, że podcast dociera do większej ilości przedsiębiorczych osób.

Z góry dziękuję!

Angelika Chimkowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Może Cię jeszcze zainteresować:

Silna Marka w czasie turbulencji
Podcast
Angelika Chimkowska

Silna marka w czasie turbulencji

Silna marka w czasie turbulencji Ostatni miesiąc był dla mnie duży wyzwaniem. Dobrze czytasz mówię o miesiącu, a nie całym roku. Z perspektywy powolnego wychodzenia

Czytaj więcej »