PERSONAL BRANDIG

Marka osobista w praktyce.

Wsparcie w personal brandingu – dla kogo?

Z naszych doświadczeń wynika, że Linkedin najlepiej się sprawdza w przypadku firm, w których sprzedaż produktów czy usług jest oparta na wiedzy eksperckiej i doradztwie. Jeżeli zatem prowadzisz firmę, którą wyróżnia ponadprzeciętna merytoryka i wiedza pracowników, a dla klienta jest to ważne Linkedin może być dobrym rozwiązaniem.

Widzimy też, że zaangażowanie agencji marketingowej do projektów z zakresu employee advocacy czy social sellingu jest mało skuteczne. Dlatego uczymy naszych klientów jak takie działania uruchomić wewnątrz firmy. Stworzone w ten sposób procesy i zasoby na zawsze stają się własnością klienta, a nie agencji. Posiadamy doświadczenia wyniesione z branży finansowej, ubezpieczeniowej i prawnej.

 

Personal branding – obszary działania

Metod na budowanie obecności firmy i jej pracowników na Linkedin jest bardzo dużo. Pracując wiele lat w temacie Linkedin widzę, że dla poszczególnych branż sprawdzają się zupełnie inne działania. Wraz z zespołem Silnej Marki prowadzimy projekty z zakresu social sellingu, pozyskiwania potencjalnych klientów, personal brandingu oraz employee advocacy. W ten sposób aktywność na Linkedin pomaga realizować cele marketingowe i sprzedażowe firmy. Nie pomijając rekrutacji, bo również takie cele realizujemy,

Wsparcie w personal brandingu – jak to wygląda w praktyce?

Każda firma, z którą współpracujemy ma swoje procesy i sposoby działania. Najskuteczniej jest dopasować strategię do istniejących już nawyków funkcjonowania zespołu. Dlatego współpraca zaczyna się od warsztatu wstępnego, który może mieć formę spotkania on-line lub osobistego. W kolejnych etapach planujemy cykliczne spotkania i działanie na procesie wdrożenia.

Pomiędzy spotkaniami są zadania wdrażające zarówno strategię, jak i nowo pozyskaną wiedzę. W ten sposób dynamicznie dopasowujemy projekt do aktualnej sytuacji. Dlaczego piszę dopasowujemy?

Bo w projektach z zakresu marketingu i sprzedaży na Linkedin pracujemy zespołowo z Przemkiem, dwoma Magdami oraz Kasią.

Chcesz dowiedzieć się jak możesz wykorzystać Linkedin w swojej firmie?

Zostaw adres e-mail oraz numer telefonu.

Zespół Silnej Marki skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego i ustali szczegóły dalszego działania.

Proponowane zagadnienia w temacie marki osobistej

Najczęściej wybierane formy współpracy

MENTORING

Indywidualne wsparcie w drodze do zbudowania silnej marki na Linkedin

SZKOLENIA LINKEDIN

Warsztaty, szkolenia i webinary dla Twojego zespołu

SPRZEDAŻ NA LINKEDIN

Wsparcie w pozyskiwaniu klientów oraz pracowników

"Autentyczny personal branding, czyli silna marka osobista w praktyce"

Moja książka w temacie marki osobistej:

Dzięki lekturze ebooka:

✔️ nauczysz się strategicznie planować i krok po kroku budować silną markę osobistą,

✔️ dowiesz się, jakie są najczęściej popełniane błędy na profilach osobistych w social mediach,

✔️ zaplanujesz skuteczną komunikację marki osobistej w 100% skoncentrowaną na Twoim odbiorcy,

✔️ poznasz 10 kroków pozwalających stworzyć profesjonalny profil na LinkedIn,

✔️ dowiesz się, jakie trendy modowe wspierają nasz biznesowy wizerunek i powodują, że jesteśmy postrzegani jako autentyczni i spójni,

✔️ zgłębisz zasady netykiety i przeciwdziałania kryzysom wizerunkowym w internecie,

✔️ dowiesz się, jak właściwie reagować na krytykę i hejt w internecie,

✔️ poznasz przydatne programy i aplikacje, które ułatwiają działana z zakresu personal brandingu w codzienności biznesowej. 

CASE STUDY - PRZYKŁADOWE WDROŻENIA

Projekt realizowany dla

Te marki nam zaufały

Miałam przyjemność uczestniczyć w dwóch szkoleniach Angeliki. Z obydwu wyszłam z mega pozytywnymi wrażeniami. Za każdym razem dostałam ogromną porcję konkretów, podpowiedzi i rozwiązań okraszonych dawką spokoju oraz humoru. Wszystko z wyczuciem i dostosowaniem do grupy, a także według planu. Bez udawanego i zbędnego pośpiechu, a za to z możliwością zadawania pytań na każdym etapie szkolenia. Angelika jest takim ekspertem, który przekazuje treści, w sposób, który uwielbiam najbardziej: konkretnie, spokojnie, z uśmiechem. Nie zostawia także swoich podopiecznych bez pomocy po szkoleniu. Ja na zadane pytanie dostałam szybką odpowiedź w postaci krótkiego szkolenia wideo!

Edyta Ciepieńka
Polkomtel

Mówię LinkedIn myślę Angelika Chimkowska. Z pełnym przekonaniem rekomenduję kurs i grupę @Mastermind Silna Marka na LinkedIn. Zarówno treść jak i forma przekazu w punkt. Nie ma pytań bez odpowiedzi. Dlatego jest to doskonała inwestycja w siebie, która zwraca się z nawiązką. Kolejne transakcje dzięki LinkedIn już zrealizowane.

Piotr Romanowicz
CEO & Founder RENT-nieruchomości

Polecam Angelikę Chimkowską, jako eksperta z zakresu LikedIn. Szkolenia w jej wykonaniu, merytorycznie i inspirująco wprowadzają w tajniki tego narzędzia. Kurs jest dostosowany na bieżąco do potrzeb i poziomu użytkowników. Otwiera oczy i umysły na to, co trzeba wiedzieć, by sprawnie się nim posługiwać do budowania marki własnej i/lub firmowej. Od podstaw, przez savoir vivre, po zagadnienia biznesowe i reklamowe. Nie ma pytania, na które Angelika nie potrafiłaby odpowiedzieć. Bardzo merytorycznie, konkretnie i dużą ilością praktycznych rozwiązań. Ponadto jest bezpośrednią i przyjazną osobą, której nie brak poczucia humoru. Profesjonalistka i fajny człowiek w jednym. Serdecznie polecam.

Agnieszka Śmiałek
Polska Misja Medyczna

Formularz kontaktowy

Zostaw adres e-mail oraz numer telefonu.

Zespół Silnej Marki skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego i ustali szczegóły dalszego działania.