Praca z archetypami marki krok po kroku. Rozmowa z Gabrielą Borowczyk.

ARCHETYPY MARKI KROK PO KROKU


Silna Marka w PRaktyce

Archetypy marki mają zastosowanie nie tylko w marketingu usług i firm, ale również w komunikacji silnych marek osobistych. Jak już wiecie z odcinka #6. Archetypy marki czyli tożsamość marki w praktyce, zastosowanie tego narzędzia daje możliwość stworzenia spójnej strategii komunikacji.

W dzisiejszym odcinku idziemy krok głębiej i wraz z Gabrielą Borowczyk przejdziemy cały proces określania archetypów i związanych z tym decyzji krok po kroku. Na przykładzie. Konkretnie – na moim przykładzie. Dzięki temu dostaniesz gotową instrukcję, jak zastosować wiedzę o archetypach marki u siebie.

Dlatego koniecznie posłuchaj tego odcinka podcastu, jeżeli:

✔︎szukasz spójnej komunikacji dla spraw, które są dla Ciebie ważne, a elementem wspólnym jesteś Ty sam;

✔︎prowadzisz firmę lub jesteś freelancerem

Proszę, zostaw swoją recenzję w iTunes, Spotify czy Spreaker’ze lub gdziekolwiek słuchasz tego podcastu.

Podcast możesz subskrybować poprzez:

  • Bezpłatny i bardzo dobry Player FM (Android i www)
  • iTunes (iOS i Windows)
  • Spotify
  • Twoją ulubioną aplikację do podcastów na smartphonie (wyszukaj frazę „Silna Marka w Praktyce”)

Proszę zostaw swoją recenzję w iTunes

Jeżeli spodobała Ci się idea podcastu i chcesz, aby żaden odcinek Cię nie ominął, to proszę zasubskrybuj podcast i zostaw ocenę w iTunes. To tylko chwila, a dzięki temu powodujesz, że podcast dociera do większej ilości przedsiębiorczych osób.

Z góry dziękuję!

Angelika Chimkowska

6 odpowiedzi

  1. Bardzo piękna rozmowa, za którą dziękuję. Odkrywanie Siebie, mierzenie się z wyobrażeniem siebie versus to, co myślą o nas inni, jest pięknym procesem. Dziękuję za pokazanie kawalka tej pracy i podzielenie się.

  2. Dziękuję @Grażyna i liczę, że wykorzystasz to w praktyce, aby dać światu to co masz w sobie prawdziwego i unikalnego.

  3. Pani Angeliko, dziś odkryłam Pani podcasty i jestem przeszcześliwa z tego powodu. Porusza Pani bardzo ciekawe i przydatne tematy. I nareszcie ktoś mnie poprowadził krok po kroku odnośnie praktycznego podejścia do archetypów. 6 podcast również bezcenny – dziękuję bardzo za wyjaśnienie wpływu archetypu na komunikację, bardzo dużo mi to uświadomiło i wyjaśniło.
    Trzymam kciuki za dalszy rozwój podcastów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Może Cię jeszcze zainteresować:

Krytyka i hejt w internecie
Podcast
Angelika Chimkowska

Krytyka i hejt w internecie

 Krytyka i hejt wobec Twoich treści to pewne jak śmierć i podatki. Potraktuj to jako część gry, gdy zaczynasz cokolwiek publikować. Marzysz, aby uniknąć

Czytaj więcej »