Promocja marki na LinkedIn – jak zacząć?

Promocja marki na Linkedin

Silna Marka w PRaktyce

LinkedIn nadal dynamicznie się rozwija. W tym momencie w Polsce mamy 3,7 miliona użytkowników, a na świecie 675 milionów. To zdecydowanie największa biznesowa ulica świata. Jak na niej się poruszać? Jakie ma zalety, a jakie wady oraz oczywiście o tym jak skutecznie zacząć promować swoją markę opowiadam w dzisiejszym odcinku podcastu.

LinkedIn – dlaczego warto?

W podcaście znajdziesz przynajmniej 7 powodów, dla których warto zacząć być aktywnym na Linkedin. Poniżej kilka wybranych:

 1. Wysoka pozycja w wyszukiwarce Google,
 2. Kontrola nad pierwszym wrażeniem, jakie robimy w internecie
 3. Ważny element reputacji w internecie
 4. Większa efektywność w porównaniu do innych platform społecznościowych w pozyskiwaniu ruchu na blogi firmowe, oraz wiele, wiele innych.

Supermoce Linkedin i sekrety skutecznej promocji marki.

LinkedIn to tylko jedna z moich biznesowych nóg i nie chcę, abyś pomyślał, że obsesyjnie namawiam Cię do aktywności na tym portalu. Z tego podcastu dowiesz się równie jak ocenić potencjał Linkedin. Zanim zaczniemy warto wiedzieć jakie są zalety tego portalu. Przedstawiam kilka kluczowych statystyk dla Polski.

Jeżeli interesuje Cię ten temat z perspektywy managera to zachęcam do lektury książki „Przywództwo w erze cyfrowej. Sposoby pokonywania ograniczeń na platformach społecznościowych” Pawła Korzyńskiego.

LinkedIn – jak dobrze zacząć, aby skutecznie pozyskiwać zainteresowanie klientów i spotkać się z klientem?

LinkedIn – jak zacząć?

 1. Załóż konto. Jeżeli masz swój profil osobisty to zrób jego audyt. Przesłuchaj 2 odcinka podcastu o tym „Profesjonalny profil osobisty na LinkedIn, który dobrze się pozycjonuje w Google” i artykuł na moim blogu: „Jak stworzyć profesjonalny i skuteczny profil na LinkedIn?” 
 2. Sprawdź swój social selling index. Nie wiesz jak? Wrzuć to hasło w googla. Jest mnóstwo treści jak to zrobić.
 3. Zacznij działać i rozwijać swoje biznesowe relacje

Podcast możesz subskrybować poprzez:

 • Bezpłatny i bardzo dobry Player FM (Android i www)
 • iTunes (iOS i Windows)
 • Spotify
 • Twoją ulubioną aplikację do podcastów na smartphonie (wyszukaj frazę „Silna Marka w Praktyce”)

Proszę zostaw swoją recenzję w iTunes

Jeżeli spodobała Ci się idea podcastu i chcesz, aby żaden odcinek Cię nie ominął, to proszę zasubskrybuj podcast i zostaw ocenę w iTunes. To tylko chwila, a dzięki temu powodujesz, że podcast dociera do większej ilości przedsiębiorczych osób.

Z góry dziękuję!

Angelika Chimkowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Może Cię jeszcze zainteresować: