Pobierz bezpłatny przewodnik
po zmianie w firmie

Klikając „TAK, chcę”, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych.

Dzięki wiedzy z przewodnika:

Z łatwością ocenisz gotowość Twojego zespołu do zmian

Jako profesjonalista na pewno już wiesz, że przygotowanie jest jednym z kluczowych elementów sukcesu. Tak samo jest ze zmianą. Dlatego zanim cokolwiek zmienisz warto określić na ile Twój zespół czy firma są gotowe do zmiany.
Pomoże Ci w tym „Test gotowości firmy na zmianę” zawarty w przewodniku.

Przezwyciężysz opór wobec zmiany i zaangażujesz zespół

Opór przed zmianą nie będzie już Cię blokował, gdy poznasz mechanizmy psychologiczne, które za nim stoją oraz co trzeba zrobić, aby w miejsce stagnacji wprowadzić zaangażowanie. Nie będę Cię okłamywać, że będzie to łatwe, ale na pewno jest możliwe.

Dowiesz się jak współpracować z Millenialsami

Pokolenie Millenialsów, które po 2020 roku będzie stanowiło 50% osób aktywnych zawodowo na świecie stanowi wyzwanie dla wielu liderów. Różnice między pokoleniami nigdy nie były tak duże jak obecnie. W przewodniku podaję sposoby nie tylko na komunikację, ale współpracę i zaangażowanie, które prowadzi do ponadprzeciętnych rezultatów.

Poznasz 4 zasady skutecznej zmiany

Prowadząc zespoły w zmianie można dostrzec pewne reguły, które również widać w badaniach poświęconych zarządzaniu zmianom. W poradniku podaję elementy wspólne dla firm i zespołów, które z sukcesem przeszły od frustracji do zaangażowania.

Kim jestem, by się w tym temacie wypowiadać?

Nazywam się Angelika Chimkowska i od kilku lat zajmuję się OSWAJANIEM ZMIAN.
Moi klienci to znane marki, międzynarodowe organizacje biznesowe oraz osoby indywidualne. Masz rację. Są całkiem różni, ale łączy ich jeden element:
ODWAGA, by nie zgadzać się na stagnację.

Wspólnie pracujemy nad nowymi strategiami oraz zaangażowaniem zespołów.
Wspólnie wyrzucamy z firmowego słownika słowa: „nie da się”, „niemożliwe”, „nigdy tak nie robimy”.
Wspólnie znajdujemy sposoby na efektywne działanie w zmieniającym się otoczeniu biznesowym.

Oprócz kilkunastoletniego doświadczenia biznesowego posiadam unikalne przygotowanie merytorycznie. Jestem jedynym w Polsce trenerem stosującym w praktyce metodę Lean Change Management oraz absolwentką studiów Executive MBA.

Jestem również autorką książki „Psychologia zmiany w życiu i biznesie” wyróżnioną przez Polskie Towarzystwo Trenerów Biznesu i nominowaną do nagrody dla najlepszej książki ekonomiczno-biznesowej „Economicus 2017”.

Dołącz do społeczności gotowych na zmianę!

Klikając „TAK, chcę”, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych.