Cotygodniowa dawka biznesowej inspiracji - BIZNESOWE ESPRESSO - Chcę otrzymywać ->
Silna marka na Linkedin ebook

SILNA MARKA NA LINKEDIN, czyli social selling w praktyce

Czego nauczysz się dzięki ebookowi?

✔️ Jak dzięki Linkedin pozyskiwać nowych klientów,
✔️ Co zrobić, by rozwinąć wielotysięczną sieć kontaktów,
✔️ Jak krok po kroku zbudować markę ekspercką na Linkedin,

✔️ Jak spowodować, by praca znalazła Ciebie, a nie byś Ty obsesyjnie szukał pracy,
✔️ Jak nawiązać wartościowe relacje biznesowe,
✔️ Co to jest netykieta Linkedin i co robić oraz czego unikać na platformie,
✔️ W jaki sposób publikować wartościowe treści oraz angażować swoją społeczność.

KUP TERAZSpis treści
Na rynku często nie wygrywa najlepszy produkt czy usługa, ale najlepiej zakomunikowany.
Naucz się skutecznej komunikacji marki na Linkedin, by zdobywać uwagę swoich odbiorców i wyprzedzić konkurencję !
Okladka_PL

CO ZAWIERA EBOOK:

✔️ 116 stron praktycznej wiedzy w trzech wersjach na czytniki (pdf; epub; mobi),
✔️ Przykłady publikacji, typów treści, które angażują społeczność Linkedin,
✔️ Szablony wiadomości do budowania sieci kontaktów,
✔️ Zestawienie aplikacji, programów i narzędzi ułatwiających działanie,
✔️ 3 praktyczne narzędzia, które nie pozwolą Ci odkładać na później, ale wdrożyć wiedzę w czyn:

ask

Ważne pytania przy pomocy których wyznaczysz swoją strategię działania

act

Wskazówki dla zaawansowanych dające spektakularne efekty,

pro

Konkretne zadanie do wykonania, które wdraża wiedzę w czyn.

Zamawiam

W ebooku dzielę się praktyczną wiedzą zdobytą w czasie wdrożeń projektów social sellingowych dla dużych korporacji oraz dużych i średnich firm. Dotychczas dzieliłam się również wiedzą na konferencjach takich jak:

i-love-marketing2
ŁARR2
internet standard2
pulsbiznesulogo2
logo_EFG-2
retail summit2
social-media-week3

A także: 3M, PwC, Viviamo, LGK, Pulsu Biznesu, Retail Summit, Europejskie Forum Gospodarcze, Social Media Week, I Love Marketing, Festiwal Inspiracji, SLOT, WOŚP, Podravka i wiele wiele innych

Moje szkolenia ukończyło setki osób. Zobacz opinie uczestników:

Uporządkowana i przystępna wiedza poparta doświadczeniem to wizytówka Angeliki. Jasna struktura warsztatu z miejscem na interakcje i wymianę pomysłów na własną markę osobista pomagają zrobić pierwsze kroki w social sellingu. Zaprezentowane proste narzędzia do zarządzania profilem zachęcają do zgłębienia ich na kolejnych zaawansowanych szkoleniach. Drobne zmiany w kreowania własnej mark, dzięki Angelice, robią dużą różnicę!

Krzysztof ZielińskiPartner Business Manager at Gemius

Polecam szkolenie wszystkim użytkownikom LinkedIn. Ja sam, mimo że działam dość intensywnie na LinkedIn od pewnego czasu, otrzymałem sporo nowych i ważnych informacji. Przykładowo, dlaczego treść udostępniona na profilu firmowym ma dużo mniejszy zasięg niż ta sama treść udostępniona z krótkim komentarzem na profilu osobistym?

W skrócie: konkretna wiedza do zastosowania w praktyce.

Tomasz JędrejkoAdwokat, Warszawa
Szkolenie przyda się każdemu, zarówno mniej jak i bardziej doświadczonemu użytkownikowi LinkedIn. Świadomość, jak wiele możliwości kryje ta platforma potrzebna jest dziś każdemu, gdyż wiele osób nadal kojarzy LinkedIn jedynie z rekrutacją, działaniami PR i employer brandingiem.
Szkolenie było prowadzone dynamicznie, z humorem – polecam.
Radosław MilczarzBank Millennium

Polecam szkolenie, zwłaszcza przedsiębiorcom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Dostałam dużo praktycznej wiedzy; Angelika bardzo otwarcie komunikuje się z uczestnikami, chcąc przekazać im jak najwięcej użytecznych informacji.

Agnieszka CzaplińskaCEO CZAPLA and MORE

Udział w szkoleniu dot. Marki Eksperta na Linkedin był dla mnie kilkugodzinną dawką porządnej, skondensowanej wiedzy. Wiedziona instynktem, iż szkolenie może przydać się w kreowaniu profesjonalnego wizerunku firmy w której pracuję, a jednocześnie „być bliżej” społeczności, które potencjalnie może być zainteresowana naszymi produktami, jak i nawiązaniem relacji biznesowych w żadnym wypadku nie mogę żałować mojego w nim uczestnictwa?

Z tak przekazaną, dobraną także w kontekście naszej działalności wiedzą mogę ruszać z działaniami tworzącymi profil firmowy marki! Jednocześnie jestem ciekawa dalszych szkoleń, gdyż Angelika umiejętnie przekazuje wiedzę, nasycając swoje wypowiedzi mnóstwem przykładów oraz tzw. twardych danych, z którymi – cóż – każde branżowe wystąpienie zyskuje na wiarygodności.

KasiaKraków

Szkolenie bezcenne dla osób, które – jak ja – stawiają pierwsze kroki na LinkedIn. Mnóstwo praktycznych informacji, które od razu można wykorzystać w rozwijaniu własnego profilu. Jak budować swoją markę? Co warto publikować a czego nie? Czy naprawdę tysiące lajków i komentarzy przekładają się na konkretną wartość?

Angelika prowadzi szkolenie w sposób dynamiczny, chętnie i wyczerpująco odpowiada na pytania uczestników

Magda WiśniewskaWirtualna Asystentka ZDOLNA ZDALNIE
Kreatywna, realizująca innowacyjne pomysły prelegentka, która wnosi mnóstwo pozytywnej energii w każde wydarzenie. Profesjonalna w swojej pracy, realizująca wszystkie zadania z wielkim zaangażowaniem i zawsze na czas. Współpraca z Angeliką to czysta przyjemność!
Aleksandra ZygarskaProject Manager, International Data Group
Aktywne działanie i profesjonalizm, który objawia się nowymi pomysłami oraz spojrzeniem z punktu widzenia klienta to cechy dominujące we współpracy z Angeliką. Wszystko to sprawia, że wspólny projekt z Angeliką jest czymś co zdecydowanie chciałbym powtórzyć.
Robert CzajkowskiWest Customer Marketing Manager, Nokia Networks
Z czystym sercem polecam Angelikę, jako bardzo profesjonalnego i doskonale przygotowanego merytorycznie trenera, z dużą energią do działania, który wprowadza bardzo przyjazną atmosferę podczas wystąpień. Angelika doskonale przedstawia materiał, dopasowuje go do uczestnika, przekazuje mnóstwo bezcennych, praktycznych wskazówek. Co najważniejsze robi to z naturalną łatwością, pasją i poczuciem humoru. Wszystko to sprawia, że za każdym razem wychodzę z jej prezentacji z nowym planem działania i mnóstwem pomysłów na siebie. Liczę na kolejne doskonałe wystąpienia!
Andrzej AndrzejczukGłówny Specjalista w Zakładzie Badawczym, Orange Polska

ANGELIKA CHIMKOWSKA

STRATEG, WYKŁADOWCA I PRELEGENT W OBSZARACH SOCIAL SELLINGU I SILNYCH MAREK.

Autorka książki „Psychologia zmiany w życiu i biznesie”. Posiada unikalne doświadczenie managerskie zarówno w działach marketingu jak i sprzedaży. Przez ostatnie 15 lat zaangażowana w strategie sprzedażowo-marketingowe dla wielu znanych marek i firm (m.in. L’Oreal, Henkel, Lyreco).

Jej klientami są zarówno średnie i duże firmy oraz korporacje. Pracuje też indywidualnie z przedsiębiorcami oraz managerami i CEO w organizacjach. Jej klientami byli m.in. 3M, Nokia, PwC, LGK, Viviamo, OBV, ŁARR, BDI. Oraz wielu innych.

Prelegentka wielu prestiżowych konferencji, m.in. EFG – Europejskie Forum Gospodarcze, HR Summit dla Pulsu Biznesu, Social Media Week, I love Marketing czy Festiwal Inspiracji. Członkini Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Ekspert zasiadający w radzie programowej HR Executive Club przy PwC. Wywiady i artykuły jej autorstwa dotychczas ukazały się w m.in. Wysokich Obcasach, Biznesmen, Benefit, Marketer+.