kwadrat-angelika

SILNA MARKA NA LINKEDIN

WYJĄTKOWE SPOTKANIE, gdzie nie tylko dowiesz się jak wykorzystać LINKEDIN do budowania SILNEJ MARKI, ale dowiesz się jak tworzyć ANGAŻUJĄCE TREŚCI!

Większość osób ogranicza LinkedIn do wirtualnego cv.
To marnowanie potencjału relacji biznesowych na portalu, który tylko w samej Polsce skupia 3,1 miliona profesjonalistów.

DLACZEGO LINKEDIN?

✔️ Społeczność LI w głównej mierze szuka RELACJI BIZNESOWYCH. Zdjęcia kotków czy jedzenia to nie jest to miejsce. Dlatego LI to najlepsza biznesowa inwestycja czasu w social mediach.

✔️ Przez LI masz dostęp do biznesowych kontaktów bez ograniczeń. Nie przebijasz się przez asystentki i innych strażników w firmach.

✔️ LI to źródło cennych opinii Twojej grupy docelowej. Nie tylko trafiasz bezpośrednio do klienta, ale łatwo poznajesz jego opinię na temat Twojego produktu czy usługi. 

DLACZEGO SILNA MARKA EKSPERCKA?

✔️ W ERZE CYFROWEJ NIE JESTEŚ TYM CO WIESZ, ALE TYM CO PUBLIKUJESZ. To jak budujesz swoją reputację w sieci często decyduje o tym czy odbiorca zaufa i podejmie współpracę właśnie z Tobą czy firmą, którą reprezentujesz.

✔️ Skuteczne komunikowanie swojej ekspertyzy na LinkedIn wyróżnia z tłumu podobnych osób, zwiększa zaangażowanie klientów i generuje sprzedaż.

DLACZEGO JA – ANGELIKA CHIMKOWSKA?

✔️Zbudowałam aktywną społeczność wokół tematu Marki Eksperta i Social Sellingu na Linkedin, pokażę Ci jak stworzyć taki proces dla Twojego tematu.

✔️Otrzymasz ode mnie gotowy do wdrożenia proces budowania społeczności wokół Twojego tematu na LinkedIn, gdzie AUTENTYCZNOŚĆ I EKSPERTYZA jesteś źródłem tego procesu.

✔️Social Selling to zakres moich zawodowych działań. Jestem na bieżąco w tej tematyce. Występuję na wielu prestiżowych konferencjach. W 2018 można mnie spotkać na Social Media Week czy I Love Marketing.

Czego się nauczysz?

 • Jak budować Markę Eksperta i tworzyć społeczność wokół swojego tematu,
 • Jak tworzyć wartościowe i angażujące treści na LinkedIn,
 • Jak działa algorytm LinkedIn i co zrobić, by działał na Twoją korzyść,
 • Jak stworzyć indywidualny proces publikacji treści i nie poświęcać temu zbyt dużo czasu.

DODATKOWO Każdy z uczestników otrzyma audiobook „Psychologia zmiany w życiu i biznesie” Angeliki Chimkowskiej.

psycho_z_ramka

Plan szkolenia

17.30-18.00 – Przybycie uczestników
18.00 – 18.45 – Moduł I – Social Selling na LinkedIn

 • Elementy skuteczności działań Social Sellingowych,
 • Komunikacja ekspertyzy na LinkedIn.

18.45- 19.30 – Moduł II – Strategia działania

 • Algorytm LinkedIn, czyli co sprawdza się, a co już niekoniecznie na LinkedIn,
 • Proces gromadzenia i dzielenia się wartościową wiedzą.

19.30 – 19.45 – przerwa i networking

19.45 – 20.30 – Treści na LinkedIn, które angażują Twoją społeczność

 • Publikacje, które angażują – przykłady z życia społeczności na LinkedIn.

20.30 – Sesja Q&A – pytania i odpowiedzi

WARSZTAT POPROWADZI

STRATEG, WYKŁADOWCA I PRELEGENT W OBSZARACH SOCIAL SELLINGU I SILNYCH MAREK.

Autorka książki „Psychologia zmiany w życiu i biznesie”. Posiada unikalne doświadczenie managerskie zarówno w działach marketingu jak i sprzedaży. Przez ostatnie 15 lat zaangażowana w strategie sprzedażowo-marketingowe dla wielu znanych marek i firm (m.in. L’Oreal, Henkel, Lyreco). 

Jej klientami są zarówno średnie i duże firmy oraz korporacje. Pracuje też indywidualnie z przedsiębiorcami oraz managerami i CEO w organizacjach. Jej klientami byli m.in. 3M, Nokia, PwC, LGK, Viviamo, OBV, ŁARR, BDI. Oraz wielu innych.

Prelegentka wielu prestiżowych konferencji, m.in. EFG – Europejskie Forum Gospodarcze, HR Summit dla Pulsu Biznesu, Social Media Week, I love Marketing czy Festiwal Inspiracji. Członkini Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Ekspert zasiadający w radzie programowej HR Executive Club przy PwC. Wywiady i artykuły jej autorstwa dotychczas ukazały się w m.in. Wysokich Obcasach, Biznesmen, Benefit, Marketer+.

WARSZTAT „MARKA EKSPERTA NA LINKEDIN”

Bilet dla 1 osoby
 • Udział w warsztacie
 • Przerwę kawową
 • Materiały do dalszej pracy z kontem na LI
 • Audiobook „Psychologia zmiany w życiu i biznesie” Angeliki Chimkowskiej (wartość 34,90 pln)

199 zł

ZAMÓW

WARSZTAT „MARKA EKSPERTA NA LINKEDIN”

Bilet dla 2 osób
 • Udział w warsztacie dla 2 osób
 • Przerwę kawową
 • Materiały do dalszej pracy z kontem na LI
 • 2 sztuki audiobooka „Psychologia zmiany w życiu i biznesie” Angeliki Chimkowskiej (wartość 34,90 pln)

299 zł

ZAMÓW

Do szkolenia zostało:

-105Dni -13Godzin -8Minut -29Sekund

DATA I MIEJSCE

KIEDY?

6 CZERWCA 2019, g. 18.00-20.30

GDZIE?

GALERIA XANADU

Warszawa, ul. Hoża 51

opinie uczestników poprzednich edycji

Uporządkowana i przystępna wiedza  poparta doświadczeniem to wizytówka Angeliki. Jasna struktura warsztatu z miejscem na interakcje i wymianę pomysłów na własną markę osobista pomagają zrobić pierwsze kroki w social sellingu.  Zaprezentowane proste narzędzia do zarządzania profilem zachęcają do zgłębienia ich na kolejnych zaawansowanych szkoleniach. Drobne zmiany w kreowania własnej mark, dzięki Angelice, robią dużą różnicę!

Krzysztof ZielińskiPartner Business Manager at Gemius

Polecam szkolenie wszystkim użytkownikom LinkedIn. Ja sam, mimo że działam dość intensywnie na LinkedIn od pewnego czasu, otrzymałem sporo nowych i ważnych informacji. Przykładowo, dlaczego treść udostępniona na profilu firmowym ma dużo mniejszy zasięg niż ta sama treść udostępniona z krótkim komentarzem na profilu osobistym? 

W skrócie: konkretna wiedza do zastosowania w praktyce.

Tomasz Jędrejko Adwokat, Warszawa
Szkolenie przyda się każdemu, zarówno mniej jak i bardziej doświadczonemu użytkownikowi LinkedIn. Świadomość, jak wiele możliwości kryje ta platforma potrzebna jest dziś każdemu, gdyż wiele osób nadal kojarzy LinkedIn jedynie z rekrutacją, działaniami PR i employer brandingiem. 
Szkolenie było prowadzone dynamicznie, z humorem – polecam.
Radosław MilczarzBank Millennium

Polecam szkolenie, zwłaszcza przedsiębiorcom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Dostałam dużo praktycznej wiedzy; Angelika bardzo otwarcie komunikuje się z uczestnikami, chcąc przekazać im jak najwięcej użytecznych informacji.

Agnieszka CzaplińskaCEO CZAPLA and MORE

Udział w szkoleniu dot. Marki Eksperta na Linkedin był dla mnie kilkugodzinną dawką porządnej, skondensowanej wiedzy. Wiedziona instynktem, iż szkolenie może przydać się w kreowaniu profesjonalnego wizerunku firmy w której pracuję, a jednocześnie „być bliżej” społeczności, które potencjalnie może być zainteresowana naszymi produktami, jak i nawiązaniem relacji biznesowych w żadnym wypadku nie mogę żałować mojego w nim uczestnictwa?

Z tak przekazaną, dobraną także w kontekście naszej działalności wiedzą mogę ruszać z działaniami tworzącymi profil firmowy marki! Jednocześnie jestem ciekawa dalszych szkoleń, gdyż Angelika umiejętnie przekazuje wiedzę, nasycając swoje wypowiedzi mnóstwem przykładów oraz tzw. twardych danych, z którymi – cóż – każde branżowe wystąpienie zyskuje na wiarygodności.

KasiaKraków

Szkolenie bezcenne dla osób, które – jak ja – stawiają pierwsze kroki na LinkedIn. Mnóstwo praktycznych informacji, które od razu można wykorzystać w rozwijaniu własnego profilu. Jak budować swoją markę? Co warto publikować a czego nie? Czy naprawdę tysiące lajków i komentarzy przekładają się na konkretną wartość?

Angelika prowadzi szkolenie w sposób dynamiczny, chętnie i wyczerpująco odpowiada na pytania uczestników

Magda WiśniewskaWirtualna Asystentka ZDOLNA ZDALNIE
Kreatywna, realizująca innowacyjne pomysły prelegentka, która wnosi mnóstwo pozytywnej energii w każde wydarzenie. Profesjonalna w swojej pracy, realizująca wszystkie zadania z wielkim zaangażowaniem i zawsze na czas. Współpraca z Angeliką to czysta przyjemność!
Aleksandra ZygarskaProject Manager, International Data Group
Aktywne działanie i profesjonalizm, który objawia się nowymi pomysłami oraz spojrzeniem z punktu widzenia klienta to cechy dominujące we współpracy z Angeliką. Wszystko to sprawia, że wspólny projekt z Angeliką jest czymś co zdecydowanie chciałbym powtórzyć.
Robert CzajkowskiWest Customer Marketing Manager, Nokia Networks
Z czystym sercem polecam Angelikę, jako bardzo profesjonalnego i doskonale przygotowanego merytorycznie trenera, z dużą energią do działania, który wprowadza bardzo przyjazną atmosferę podczas wystąpień. Angelika doskonale przedstawia materiał, dopasowuje go do uczestnika, przekazuje mnóstwo bezcennych, praktycznych wskazówek. Co najważniejsze robi to z naturalną łatwością, pasją i poczuciem humoru. Wszystko to sprawia, że za każdym razem wychodzę z jej prezentacji z nowym planem działania i mnóstwem pomysłów na siebie. Liczę na kolejne doskonałe wystąpienia!
Andrzej AndrzejczukGłówny Specjalista w Zakładzie Badawczym, Orange Polska

ZDJĘCIA Z POPRZEDNICH EDYCJI SZKOLENIA „SILNA MARKA NA LINKEDIN, od kontaktu do kontraktu”