Silna marka albo niska cena!

Pierwsze szkolenie poprowadziłam w 2010 roku.

Ciekawa jestem kiedy ostatni raz w Twoim koszyku zakupowym znalazł się produkt, który nie jest związany z marką. Są kategorie, wręcz branże, gdzie produkty bez marek praktycznie nie istnieją. Dla przykładu branża samochodowa czy elektronika.

Stworzyłam projekt „Silna marka”, bo na rynku nie wygrywa najlepszy produkt czy usługa, ale najlepiej zakomunikowany. Marka jest jednym z kluczowych komunikatów jakie odczytuje Twój potencjalny klient.

Jeżeli nie udowodnisz swojej silnej marki pozostanie Ci walka ceną.

Powtórzę się: Silna marka albo niska cena!

silna-marka-chimkowska

Wiem to z własnego kilkunastoletniego doświadczenia pracy w marketingu i sprzedaży (8 lat pracy jako Kay Account). Przekonuję się o tym pracując z dużymi markami takimi jak Volvo, Brother, Millenium, Warta, Crido, Santander, Ericson i wiele wiele innych. Widzę jaką przewagę ma silna marka. Pracuję z tymi, którzy swoją markę dopiero tworzą i rozwijają. Sama to robię jako przedsiębiorca.

Markę nie buduje się miesiącami, ale latami czy wręcz dekadami.

Social media dały nam możliwość komunikacji z odbiorcami, która wcześniej była zarezerwowana dla firm z dużymi budżetami lub koneksjami do mediów tradycyjnych.

Teraz w internecie bardziej, niż kiedykolwiek możesz swoją markę zbudować lub szybko zniszczy.

W ramach projektu „Silna marka” jako zespół wspieramy przedsiębiorców, zespoły i indywidualne osoby w budowaniu ich markę.

Sprawdź jak możemy Ci pomóc!

Sprawdź jak możemy Ci pomóc!

Kurs on-line

Webinary

Baza wiedzy