Silna marka on-line

to Twój cel?

W takim razie jesteś we właściwym miejscu!

Nazywam się Angelika Chimkowska i pracuję jako strateg social sellingu i silnych marek. 

Jestem również autorką dwóch książek „Psychologia zmiany w życiu i biznesie” oraz „Silna marka na Linkedin, czyli social selling w praktyce”

angelika-chimkowska-silna-marka-n
webinar-badge

DARMOWY WEBINAR!

10 grudnia poprowadzę webinar „SILNI W PRAKTYCE:
poznaj psychologiczne bariery, które trzymają Cię w miejscu”.

Silna marka

W ramach oferty indywidualnej – projektu „Silna Marka” – wspieramy rozwój każdego profesjonalisty, który w sposób świadomy i profesjonalny chce budować swoją obecność on-line.

Sprawdź i buduj swoją silną markę on-line!

Dla firm

Pracuję z dużymi i średnimi firmami z sektora B2B. Wśród moich klientów znajdziesz m.in takie marki jak: Warta, Volvo, Millennium czy Brother.

Razem wdrażamy projekty z zakresu:
Chcesz poznać szczegóły?

Baza wiedzy

LINKEDIN PRO dla SMN
Warsztat całodniowy Warszawa
Cena: od 922,50 zł

Klienci o nas

Uporządkowana i przystępna wiedza poparta doświadczeniem to wizytówka Angeliki. Jasna struktura warsztatu z miejscem na interakcje i wymianę pomysłów na własną markę osobista pomagają zrobić pierwsze kroki w social sellingu. Zaprezentowane proste narzędzia do zarządzania profilem zachęcają do zgłębienia ich na kolejnych zaawansowanych szkoleniach. Drobne zmiany w kreowania własnej mark, dzięki Angelice, robią dużą różnicę!
Krzysztof Zieliński
Partner Business Manager at Gemius

Opinia wideo Santander

Szkolenie przyda się każdemu, zarówno mniej jak i bardziej doświadczonemu użytkownikowi LinkedIn. Świadomość, jak wiele możliwości kryje ta platforma potrzebna jest dziś każdemu, gdyż wiele osób nadal kojarzy LinkedIn jedynie z rekrutacją, działaniami PR i employer brandingiem. Szkolenie było prowadzone dynamicznie, z humorem – polecam.
Radosław Milczarz
Senior Manager, Corporate Banking Millennium Bank
Szkolenie Angeliki mogę polecić każdemu, kto szuka profesjonalnego wsparcia w obszarze LinkedIn. W Xerox Polska chcieliśmy przeszkolić pracowników, którzy mieli uczestniczyć w programie Employee Advocacy. Wszyscy byliśmy zachwyceni ilością merytorycznej wiedzy, praktycznych rad i dobrych praktyk, które przekazała nam Angelika podczas szkolenia. Z tej wiedzy korzystam do dzisiaj!
Edyta Ciepieńka
Komunikacja i PR, Employer Branding, Content Management

MAMY PRZYJEMNOŚĆ PRACOWAĆ Z RYNKOWYMI LIDERAMI

Wybrane firmy, z którymi pracowaliśmy lub nadal pracujemy.

Dlaczego wybrane? Z częścią naszych klientów mamy podpisaną umowę o poufności współpracy. Szanujemy to i respektujemy.