Sukces w sprzedaży, czyli co napędza rozwój i motywację zespołów sprzedażowych?

Sukces w sprzedaży

Dzisiejszym gościem podcastu jest Elżbieta Pełka, która jest nie tylko prezeską PNSA (Polish National Sales Awards), ale praktykiem marketingu i sprzedaży od kilkudziesięciu lat.

Ela to przedsiębiorca, marketingowiec, ekspert w procesach zarządzania marką 360 stopni, posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w szeroko rozumianej komunikacji zdobywane w Polsce i za granicą, szczególnie w Wielkiej Brytanii. Pracowała w takich korporacjach jak Ogilvy&Mather w Londynie i Warszawie, The Rowland Company. Była szefową marketingu tytułu prasowego Marie Claire.

Założyciel i prezes Agencji reklamowej full service Elżbieta Pełka Creative Services (marka handlowa PEŁKA 360), założyciel i prezes Polish National Sales Awards (PNSA).

W podcaście rozmawiamy o tym jakie wyzwania mają osoby zarządzające sprzedażą i jak sobie z nimi poradzić. Ela opowiada o swoich doświadczeniach z Anglii i zaczerpniętych stamtąd inspiracji do ulepszania sprzedaży w kraju nad Wisłą. Doświadczenie zdobyte na dojrzały rynku brytyjskim pozwoliło jej zyskać zupełnie nową perspektywę na rynek Polski, gdzie również działa i wprowadza zmiany w ramach Silnej Marki.

Ponadto z odcinka dowiesz się:

  • Kim jest i czym zajmuje się Elżbieta Pełka,
  • Czy jest i jakie działania podejmuje Polish National Sales Awards (Pensa),
  • Jak PENSA rozwija swoją własną markę,
  • Jakie Elżbieta Pełka widzi przed sobą wyzwania.

Jak zawsze dużo inspiracji do zastosowania w praktyce!

Podcast możesz subskrybować poprzez:

  • Bezpłatny i bardzo dobry Player FM (Android i www)
  • iTunes (iOS i Windows)
  • Spotify
  • Empik Go
  • Twoją ulubioną aplikację do podcastów na smartphonie (wyszukaj frazę „Silna Marka w Praktyce”)

Proszę zostaw swoją recenzję w iTunes

Jeżeli spodobała Ci się idea podcastu i chcesz, aby żaden odcinek Cię nie ominął, to proszę zasubskrybuj podcast i zostaw ocenę w iTunes. To tylko chwila, a dzięki temu powodujesz, że podcast dociera do większej ilości przedsiębiorczych osób.

Z góry dziękuję!

Angelika Chimkowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię jeszcze zainteresować:

SILNA MARKA
Angelika Chimkowska

Social Selling Index

Social Selling Index – jak określić i zwiększyć efektywność sprzedażową na LinkedInie Poziom Social Selling Indexu i prześciganie się w wielkości jego wyniku są elementami

Czytaj więcej »