Dlaczego warto pracować właśnie

ze mną?

Pierwsze szkolenie poprowadziłam w 2010 roku.

Od tamtego czasu bycie na sali szkoleniowej to dla mnie przyjemność dzielenia się praktyką tego co robię na codzień oraz wspólne poszukiwanie rozwiązań dla biznesowych wyzwań.

Pozwól, że zadam Ci trzy pytania

#1

Jak często spotykasz marketingowca, który spędził 10 lat w sprzedaży?

#2

Jak często spotykasz szkoleniowca, który jest praktykiem?

#3

Jak często zmiany w firmach się nie udają przez opór czy barykadę starych nawyków?

Mówię o sobie, że jestem marketingowcem nawróconym na sprzedaż. Posiadam unikalny miks tych dwóch kompetencji. Razem spędziłam 16 lat po obu stronach mocy. Praca „w polu” z klientem i tworzenie komunikacji marek pozwalają mi na skuteczne łączenie wiedzy z praktyką. Dodatkowo skończyłam studia na Executive MBA, co pozwala mi widzieć firmę z każdej kluczowej funkcji.

Prowadzę własną firmę, robię wdrożenia w różnej wielkości firmach oraz szkolenia we współpracy z agencjami social mediowymi co pozwala mi na nieustanne aktualizację zmian w biznesie.

Każde z moich szkoleń ma w tle ścieżkę wykorzystującą psychologię zmiany w celu nauczenie managerów radzenia sobie z oporem wobec zmiany i sposoby na skuteczne wprowadzanie nowych kompetencji i nawyków. Wymiar zmiany i budowania nowych umiejętności odbywa się w czasie moich szkoleń równolegle.

Najczęściej wybierane tematy

Psychologia zmiany, w życiu i biznesie

Głównym celem tego warsztatu jest danie narzędzi managerom do zwinnego reagowania i wdrażania zmian w firmach. Kluczowe są dwa aspekty – angażowania zespołu w zmiany (oparte na metodologii Lean Change Managament) oraz psychologicznych zależności wprowadzania zmian. Bez uwzględnienia „miękkiej” strony zmiany plany, budżety i procedury to często za mało, aby skutecznie wprowadzić zmianę w firmie.

Przed każdym szkoleniem analizuję i badam potrzeby uczestników i na tej podstawie dobieram właściwy program, narzędzia i materiały.

Miałam okazję pracować dla takich marek jak: Colliers Int., Nokia, PwC, OVB, LGK, Viviamo, Orange, 3M i wielu, wielu innych.

Social selling B2b – sprzedaż bez spamowania

Budowanie lejków sprzedażowych, planowanie i dystrybucja wartościowych treści. Działania w sieciach społecznościowych budujące zaufanie i wartość dla klientów, a przez to będące kolejnym kanał komunikacji i sprzedaży do klienta.

W tym temacie pracowałam dla branży ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej i inkubatorów przedsiębiorczości.

Silna marka na LinkedIn – od kontaktu do kontraktu

Jak wykorzystać największą biznesową platformę świata do promowania i sprzedaży swoich usług niezależnie czy chcesz promować firmę czy też swoją ekspercką markę.

Szkolenia otwarte – najbliższe terminy

LINKEDIN PRO
Warsztat online

Cena: od 799,50 zł

Opinie uczestników moich szkoleń

Uporządkowana i przystępna wiedza poparta doświadczeniem to wizytówka Angeliki. Jasna struktura warsztatu z miejscem na interakcje i wymianę pomysłów na własną markę osobista pomagają zrobić pierwsze kroki w social sellingu. Zaprezentowane proste narzędzia do zarządzania profilem zachęcają do zgłębienia ich na kolejnych zaawansowanych szkoleniach. Drobne zmiany w kreowania własnej mark, dzięki Angelice, robią dużą różnicę!
Krzysztof Zieliński
Partner Business Manager at Gemius

Opinia wideo Santander

Szkolenie przyda się każdemu, zarówno mniej jak i bardziej doświadczonemu użytkownikowi LinkedIn. Świadomość, jak wiele możliwości kryje ta platforma potrzebna jest dziś każdemu, gdyż wiele osób nadal kojarzy LinkedIn jedynie z rekrutacją, działaniami PR i employer brandingiem. Szkolenie było prowadzone dynamicznie, z humorem – polecam.
Krzysztof Zieliński
Partner Business Manager at Gemius
Szkolenie Angeliki mogę polecić każdemu, kto szuka profesjonalnego wsparcia w obszarze LinkedIn. W Xerox Polska chcieliśmy przeszkolić pracowników, którzy mieli uczestniczyć w programie Employee Advocacy. Wszyscy byliśmy zachwyceni ilością merytorycznej wiedzy, praktycznych rad i dobrych praktyk, które przekazała nam Angelika podczas szkolenia. Z tej wiedzy korzystam do dzisiaj!
Edyta Ciepieńka
Komunikacja i PR, Employer Branding, Content Management

Zdjęcia z poprzednich edycji szkolenia „Silna marka na LinkedIn, od kontaktu do kontraktu”