Cotygodniowa dawka biznesowej inspiracji - BIZNESOWE ESPRESSO - Chcę otrzymywać ->

DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ WŁAŚNIE ZE MNĄ?

Pierwsze szkolenie poprowadziłam w 2010 roku.

Od tamtego czasu bycie na sali szkoleniowej to dla mnie przyjemność dzielenia się praktyką tego co robię na codzień oraz wspólne poszukiwanie rozwiązań dla biznesowych wyzwań.

POZWÓL, ŻE ZADAM CI 3 PYTANIA?

#1. JAK CZĘSTO SPOTYKASZ MARKETINGOWCA, KTÓRY SPĘDZIŁ 10 LAT W SPRZEDAŻY?

Mówię o sobie, że jestem marketingowcem nawróconym na sprzedaż. Posiadam unikalny miks tych dwóch kompetencji. Razem spędziłam 16 lat po obu stronach mocy. Praca „w polu” z klientem i tworzenie komunikacji marek pozwalają mi na skuteczne łączenie wiedzy z praktyką. Dodatkowo skończyłam studia na Executive MBA, co pozwala mi widzieć firmę z każdej kluczowej funkcji.

#2. JAK CZĘSTO SPOTYKASZ SZKOLENIOWCA, KTÓRY NADAL JEST PRAKTYKIEM?

Prowadzę własną firmę, robię wdrożenia w różnej wielkości firmach oraz szkolenia we współpracy z agencjami social mediowymi co pozwala mi na nieustanne aktualizację zmian w biznesie.

#3. JAK CZĘSTO ZMIANY W FIRMACH SIĘ NIE UDAJĄ, BO TRAFIAJĄ NA OPÓR CZY BARYKADĘ STARYCH NAWYKÓW?

Każde z moich szkoleń ma w tle ścieżkę wykorzystującą psychologię zmiany w celu nauczenie managerów radzenia sobie z oporem wobec zmiany i sposoby na skuteczne wprowadzanie nowych kompetencji i nawyków. Wymiar zmiany i budowania nowych umiejętności odbywa się w czasie moich szkoleń równolegle.

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE TEMATY:

PYCHOLOGIA ZMIANY, w życiu i biznesie.

Głównym celem tego warsztatu jest danie narzędzi managerom do zwinnego reagowania i wdrażania zmian w firmach. Kluczowe są dwa aspekty – angażowania zespołu w zmiany (oparte na metodologii Lean Change Managament) oraz psychologicznych zależności wprowadzania zmian. Bez uwzględnienia „miękkiej” strony zmiany plany, budżety i procedury to często za mało, aby skutecznie wprowadzić zmianę w firmie.

Przed każdym szkoleniem analizuję i badam potrzeby uczestników i na tej podstawie dobieram właściwy program, narzędzia i materiały.

Miałam okazję pracować dla takich marek jak: Colliers Int., Nokia, PwC, OVB, LGK, Viviamo, Orange, 3M i wielu, wielu innych.

SOCIAL SELLING W B2B – sprzedaż bez spamowania.

Budowanie lejków sprzedażowych, planowanie i dystrybucja wartościowych treści. Działania w sieciach społecznościowych budujące zaufanie i wartość dla klientów, a przez to będące kolejnym kanał komunikacji i sprzedaży do klienta.

W tym temacie pracowałam dla branży ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej i inkubatorów przedsiębiorczości.

SILNA MARKA NA LINKEDIN – od kontaktu do kontraktu

Jak wykorzystać największą biznesową platformę świata do promowania i sprzedaży swoich usług niezależnie czy chcesz promować firmę czy też swoją ekspercką markę.

SZKOLENIA OTWARTE – NAJBLIŻSZE TERMINY

LINKEDIN PRO dla SMN

Warsztat całodniowy Warszawa

Data: 30.03.2020
Godziny: 10:00-17:00
Lokalizacja: Warszawa

Cena: od 922,50 zł
SZCZEGÓŁY

LINKEDIN W PRAKTYCE – efektywny marketing i sprzedaż

Warsztat całodniowy Warszawa

Data: 24.04.2020
Godziny: 9:30-17:00
Lokalizacja: Warszawa

Cena: od 1044,27 zł
SZCZEGÓŁY

opinie uczestników poprzednich edycji

Uporządkowana i przystępna wiedza  poparta doświadczeniem to wizytówka Angeliki. Jasna struktura warsztatu z miejscem na interakcje i wymianę pomysłów na własną markę osobista pomagają zrobić pierwsze kroki w social sellingu.  Zaprezentowane proste narzędzia do zarządzania profilem zachęcają do zgłębienia ich na kolejnych zaawansowanych szkoleniach. Drobne zmiany w kreowania własnej mark, dzięki Angelice, robią dużą różnicę!

Krzysztof ZielińskiPartner Business Manager at Gemius

Polecam szkolenie wszystkim użytkownikom LinkedIn. Ja sam, mimo że działam dość intensywnie na LinkedIn od pewnego czasu, otrzymałem sporo nowych i ważnych informacji. Przykładowo, dlaczego treść udostępniona na profilu firmowym ma dużo mniejszy zasięg niż ta sama treść udostępniona z krótkim komentarzem na profilu osobistym? 

W skrócie: konkretna wiedza do zastosowania w praktyce.

Tomasz JędrejkoAdwokat, Warszawa
Szkolenie przyda się każdemu, zarówno mniej jak i bardziej doświadczonemu użytkownikowi LinkedIn. Świadomość, jak wiele możliwości kryje ta platforma potrzebna jest dziś każdemu, gdyż wiele osób nadal kojarzy LinkedIn jedynie z rekrutacją, działaniami PR i employer brandingiem. 
Szkolenie było prowadzone dynamicznie, z humorem – polecam.
Radosław MilczarzBank Millennium

Polecam szkolenie, zwłaszcza przedsiębiorcom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Dostałam dużo praktycznej wiedzy; Angelika bardzo otwarcie komunikuje się z uczestnikami, chcąc przekazać im jak najwięcej użytecznych informacji.

Agnieszka CzaplińskaCEO CZAPLA and MORE

Udział w szkoleniu dot. Silnej Marki na Linkedin był dla mnie kilkugodzinną dawką porządnej, skondensowanej wiedzy. Wiedziona instynktem, iż szkolenie może przydać się w kreowaniu profesjonalnego wizerunku firmy w której pracuję, a jednocześnie „być bliżej” społeczności, które potencjalnie może być zainteresowana naszymi produktami, jak i nawiązaniem relacji biznesowych w żadnym wypadku nie mogę żałować mojego w nim uczestnictwa?

Z tak przekazaną, dobraną także w kontekście naszej działalności wiedzą mogę ruszać z działaniami tworzącymi profil firmowy marki! Jednocześnie jestem ciekawa dalszych szkoleń, gdyż Angelika umiejętnie przekazuje wiedzę, nasycając swoje wypowiedzi mnóstwem przykładów oraz tzw. twardych danych, z którymi – cóż – każde branżowe wystąpienie zyskuje na wiarygodności.

KasiaKraków

Szkolenie bezcenne dla osób, które – jak ja – stawiają pierwsze kroki na LinkedIn. Mnóstwo praktycznych informacji, które od razu można wykorzystać w rozwijaniu własnego profilu. Jak budować swoją markę? Co warto publikować a czego nie? Czy naprawdę tysiące lajków i komentarzy przekładają się na konkretną wartość?

Angelika prowadzi szkolenie w sposób dynamiczny, chętnie i wyczerpująco odpowiada na pytania uczestników

Magda WiśniewskaWirtualna Asystentka ZDOLNA ZDALNIE

ZDJĘCIA Z POPRZEDNICH EDYCJI SZKOLENIA “SILNA MARKA NA LINKEDIN, od kontaktu do kontraktu”

CHCESZ OTRZYMAĆ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ?

Napisz do mnie, sprawdźmy co mogę zrobić dla Ciebie i Twojej marki.