Co zyskujesz, kiedy masz Silną Markę Osobistą w biznesie?

To twarde dane*, a nie marketingowe wymysły:

 • 65% użytkowników internetu uważa informacje znalezione w sieci za najbardziej godne zaufania źródło wiedzy,
 • Konsekwentne działania promujące markę zwiększają dochody o 23%,
 • 71% kupujących chętniej kupuje od marki, którą obserwuje w mediach społecznościowych,
 • 74% kupujących z sektora B2B przeprowadza 50% badania rynku online, zanim dokona zakupu offline.

JEŻELI TWOJA OBECNOŚĆ ON-LINE NIE PRZYNOSI OCZEKIWANYCH REZULTATÓW,

CZAS WYPRACOWAĆ NOWĄ STRATEGIĘ DZIAŁANIA!


To jest szkolenie, po którym od razu zobaczysz efekty
 • Dostaniesz sprawdzone narzędzia, stosowane z sukcesem przeze mnie i moich klientów,
 • Przekażę Ci wiedzę, którą możesz zastosować od zaraz,
 • Dostaniesz konkretne narzędzia i wskazówki,
 • Co najważniejsze – ukończysz szkolenie z gotową strategią działania.
To szkolenie jest dla Ciebie, jeżeli:
 • Zaczynasz budować swoją markę i chcesz zrobić to strategicznie,
 • Działasz online już od jakiegoś czasu, ale ciągle nie widzisz spodziewanych efektów,
 • Twoja komunikacja online jest chaotyczna i przypadkowa,
 • Chcesz pokazać swoją autentyczną osobowość, a nie udawać kogoś innego.

Przekonaj się, ile znaczy dobra strategia Silnej Marki Osobistej!

PROGRAM SZKOLENIA

W ramach tego modułu określimy zasoby, które już posiadasz, aby mieć silny fundament do komunikacji z Twoim klientem.

Zweryfikujemy elementy takie jak:

 •  Arena, czyli gdzie konkurujesz,
 • Wartości, osobowość i tożsamość marki,
 • Kluczowe kompetencje marki w oczach Twojego klienta.

W drugim module określimy:

 • Najważniejsze cele i problemy jakie pozwala realizować współpraca z Twoją marką,
 • Pokażę jak w praktyce zbudować zaufanie u odbiorcy,
 • Na przykładach zdefiniujemy sposoby na skuteczne zakomunikowanie obietnicy marki.

“W świecie cyfrowym nie jesteś tym co wiesz, ale tym co komunikujesz”

To ostatni z elementów, który pozwoli Ci zdefiniować kanały komunikacji dla Twojej marki oraz formaty, które lubi Twój odbiorca.

Wszystko po to, aby komunikacja była autentyczna i spójna z DNA Twojej marki!

Będziesz pracował bezpośrednio ze mną.

Efektem szkolenia będzie konkretny plan działania dla Ciebie – gotowy do wdrożenia!

Kupując szkolenie otrzymasz:

DO SZKOLENIA POZOSTAŁO:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

🗓️ TERMIN: 14.06.2021 poniedziałek (g. 10.00-13.00)

CENA: 199 zł (uczestnik)

 

Kim jestem, że tego uczę?

Angelika Chimkowska

Strateg Social Sellingu i  Silnych Marek. Specjalizuje się w tworzeniu skutecznej komunikacji i sprzedaży wykorzystującej social selling (szczególnie Linkedin).

Autorka dwóch  książek: „Psychologia zmiany w życiu i biznesie” oraz „Silna Marka na Linkedin, czyli social selling w praktyce”.

Posiada unikalne managerskie doświadczenie ponad 16 lat w branży B2B (6 lat brand marketing, 10 lat sprzedaż) dla wielu znanych marek i firm (m.in. Henkel, Lyreco, L’Oreal).

Wśród jej klientów znaleźli się m.in.: Brother, Ericsson, Hestia, Nokia, Wata, PwC, Colliers Int., LGK, BDI, Xerox, Beck, Santander, Microsoft i wielu, wielu innych.

Absolwentka Executive MBA, SGH oraz UW.

Prelegentka prestiżowych konferencji m.in. Pulsu Biznesu czy Europejskie Forum Gospodarcze, Social Media Week czy I Love Marketing, Festiwal Innowacji Małopolska.

Wywiady i publikacje jej autorstwa do tej pory ukazały się w m.in. magazynach i gazetach: Wysokie Obcasy, Coaching, Benefit, Biznesmen, Marketer Plus, Puls Biznesu, Rzeczpospolita.

Opinie uczestników moich szkoleń:

Silna marka osobista niesie moc pewności i zaufania. Wiesz, że to co robisz na rynku, daje wartość innym i Tobie samemu radość. Budując ją stopniowo, odkrywasz lepiej siebie samego i to, komu pomagasz. Przyciągasz swoich ulubionych klientów.
W natłoku różnych informacji wygrywa dobrze zakomunikowana marka osobista. Jest ona narzędziem, po które warto sięgnąć, stąd zdecydowałam się na udział w szkoleniu online. Od dłuższego czasu słuchałam podcastów i webinariów Angeliki. Zależało mi jednak na poukładaniu wszelkich puzzli i zbudowaniu strategii w oparciu o moje zasoby, pasje i doświadczenia.
Mocne pytania dotyczące ról, tożsamości i umiejętności pozwoliły mi wybrać to, co jest najistotniejsze. Stworzyłam w jednym zdaniu swoją obietnicę marki, z której jestem dumna. Angelika świetnie objaśniła archetypy marki i każdy w grupie mógł skonfrontować wykonany test ze swoimi wyobrażeniami i tym, co warto podkreślać i wzmacniać.
Moją perełką ze szkolenia był przepis na budowę rekomendacji. Od razu zastosowałam po integracjach zdalnych i efekty mnie zaskakują do dzisiaj.
Drugi przydatny przepis dotyczył publikacji na LinkedIna - co, w jakiej kolejności zamieścić, by było zrozumiałe dla odbiorcy i wywołało taką reakcję, jakiej oczekujemy.
Poczucie humoru Angeliki, konkretne treści oparte na badaniach i praktyce, do tego świetna atmosfera sprawiły, że z ogromną przyjemnością polecam szkolenie "Silna marka osobista". Jeżeli jesteś właścicielem firmy, czy specjalistą o wielkich marzeniach, to takie spotkanie pozwoli Ci poukładać wszystkie elementy. Stworzysz potem w zaciszu domowym swoją strategię. Warto sięgnąć i zrobić pierwszy krok w kierunku budowy swojej marki osobistej.
Elżbieta Zwolak
Elżbieta Zwolak
Przedsiębiorca, Event Manager - Gamescape
Silna marka osobista to obecnie temat ważny dla osób, którym na tym zależy, bo wzmacnia to ich rozpoznawalność. Jest ważna dla określonych branż, takich jak: bankowość, marketing, media, handel. Nie wydaje mi się, żeby osoba, która nie ma świadomości swoich mocnych i słabych stron, porywała się na coś, czego nie rozumie. Za silną marką idzie zaufanie, autorytet i na pewno przekłada się to na sprzedaż. Nasza osobowość w tym wypadku jest produktem. Im bardziej jesteśmy wiarygodni i rozpoznawalni - dzięki pracy nad swoją marką - tym obietnica udanej współpracy, sprzedaży, szkolenia - w zależności od tego, co oferujemy - staje się realna i uspokaja nas, jako odbiorców-nabywców, że dokonaliśmy dobrego wyboru:)
Skusiłam się na szkolenie Silna Marka Osobista, bo lubię poznawać siebie, rozwijać swoje talenty. Chciałam zweryfikować wiedzę o sobie, posłuchać wskazówek, dlatego forma prowadzenia szkolenia - była to 5-osobowa grupa na Zoomie:) oraz merytoryka - rozpoznanie własnych archetypów - były dla mnie cenne. Wartością dodaną okazały się osoby, które poznałam, z tych kontaktów mogę skorzystać biznesowo.
Poleciłabym to szkolenie osobom, które są na początku drogi w odkrywaniu swoich mocnych stron. Odkrywaniu kompetencji, na których mogą budować własną markę osobistą. Szkolenie pozwala rozpoznać, które kompetencje będą wzmacniać ścieżkę kariery.
Marta Hatalska
Marketing Specialist - Europejski Fundusz Leasingowy SA
Silna marka osobista to obecnie ważny temat, bo uważam, że każdy z nas jest "produktem". Co mam na myśli? Funkcjonując - czy to na rynku pracy, czy w obszarze usług B2B - musimy o sobie myśleć jak o produkcie. Produkcie, który dostarcza wartość dla drugiej strony tj. pracodawcy czy kontrahentowi. Produkcie, który zapewnia zaspokojenie potrzeby. "Jest obietnicą".
Drugi element tej perspektywy to wyróżnianie się. W gąszczu informacji, serwisów społecznościowych przebijają się tylko ci, którzy się wyróżniają, zwracają na siebie uwagę. Prowadzą aktywny marketing własnej osoby. W tych dwóch ujęciach silna marka osobista to nasz kapitał.
Szkolenie było dla mnie cenne, bo: - poukładało mi myślenie odnośnie definicji własnej marki osobistej; - Angelika podsunęła metody, w jaki sposób ułożyć to w całość i być spójnym z samym sobą - to było megacenne; - dało mi gotową mapę do opracowania własnej marki i narzędzia do zastosowania; - poza tym była świetna atmosfera i różnorodność osób, co daje różne perspektywy.
Zabrzmi to trywialnie, ale szkolenie „Silna marka osobista” poleciłbym... wszystkim. Wszystkim, którzy chcą "wyjść z ukrycia" i zaprezentować się światu. By ich prezentacja była spójna z nimi i atrakcyjna dla potencjalnego odbiorcy. Także tym, którzy są lub aspirują do bycia ekspertem w swojej dziedzinie. Chcą być zauważeni, a tym samym poszerzać zasięg swojego oddziaływania.
Andrzej Gajewski
Head of Project Management - Trans.eu Platform
Uważam, że wiele osób nie docenia „Silnej marki osobistej”. Praca włożona na początku w tworzenie silnej marki procentuje w przyszłości. Każdy, kto układa sobie zawodowe plany długoterminowe, powinien zaplanować zbudowanie własnej marki osobistej. Jestem przekonany, że to bardzo pomoże zrealizować karierę zawodową.
Jak tylko zobaczyłem, że Pani Chimkowska oferuje szkolenie z "Silnej marki osobistej", zapisałem się i nie żałuję.
Po pierwsze mogłem usystematyzować moją wyrywkową wiedzę, po drugie zrozumieć, co to jest silna marka osobista i jak ją krok po kroku budować. Najpierw trzeba sobie odpowiedzieć, co to jest silna marka osobista i komu jest potrzebna. Moim zdaniem są to wartości i cechy, jakie stoją za osobą. Te wartości i cechy powinny być dla nas gwarancją - polisą, że ta osoba zapewnia nam określoną "jakość" tego, co robi. 
Uważam, że szkolenie jest dla wszystkich, którzy chcą zaoferować komuś coś wartościowego.
Paweł Zieliński
Head of Sales - Diera Sp. z o.o.
"Najważniejsze jest to, że Linkedin przestał być dla mnie tzw. czarną magią. Linkedin to procesy, które są jasne i reguły, które wystarczy przyswoić i zainkorporować. Nie budzi się już we mnie taki strach w kontekście obawy przed oceną.   Udało mi się osiągnąć SSI na poziomie 74%. Nie jest to może bardzo wysoko, ale jeszcze 6 tygodni temu był to poziom 45%. W dodatku udało mi się pozyskać dość obiecujący business lead. I jeszcze mam bardzo dużo do zrobienia.”
Elżbieta Pełka
FRSA, FCIM Board Member w British Polish Chamber of Commerce (BPCC)
Linkedin nie był dla mnie nowy, ale nie wykorzystywałam go wystarczająco w budowaniu marki osobistej. Twój Mastermind pokazał, że mogę wykorzystać Linkedin w dużo szerszym zakresie i dzięki temu dotrzeć do potencjalnych klientów. Po Mastermind nabrałam odwagi, żeby lepiej i skuteczniej sprzedawać siebie z wykorzystaniem tego narzędzia. Teraz wiem, jak się do tego zabrać i wykorzystuję tę wiedzę w praktyce. Mogę się pochwalić że mam już pierwsze efekty. Nie tylko uczysz, ale i motywujesz do działania w skuteczny sposób (wcześniej żadne ebooki mi tyle nie dały).
Marta Glinka
Strateg marki Buduję wyróżniające marki w branży spożywczej i gastronomicznej Analizuję trendy

Zdjęcia z szkoleń, warsztatów i wystąpień Angeliki Chimkowskiej

3 moduły

Szkolenie składa się z 3 modułów.

Bezpośredni kontakt z Angeliką

Unikalna możliwość pracy w małej grupie, pod okiem Angeliki. 

SZKOLENIE ONLINE

Wygodna forma uczestnictwa online.

Dodatkowe materiały

Dostaniesz materiały pomocnicze i checklistę dalszych działań. 

FAQ

Szkolenie odbędzie się 14.06.2021r. w godzinach: 10:00-13:00. 

Szkolenie trwa 3 godziny.

Szkolenie kosztuje 199 zł brutto.

Szkolenie odbędzie się w online na platformie Zoom. 

Silna marka osobista to Twój cel?

Wyznacz strategię, zaplanuj działania i nie trać więcej czasu!

Zbuduj swoją Silną Markę Osobistą!

*Dane zaczerpnięte z następujących źródeł:  Forbes, Crowdspring, Entrepreneur