Cotygodniowa dawka biznesowej inspiracji - BIZNESOWE ESPRESSO - Chcę otrzymywać ->

Współpraca

Lubię swoją pracę, bo dzięki niej pomagam innym dobrze wykorzystać czas zmian.
Prowadzę szkolenia, warsztaty, procesy mentorskie i przemawiam.
Zobacz jak możemy razem współpracować.

Szkolenia

Jeżeli szukasz szkolenia z zarządzania zmianą to efektem pracy ze mną będzie nie tylko umiejętność zaplanowania i wdrożenia zmiany, ale dostaniesz praktyczne narzędzia do monitowania całego procesu.

Jestem jedynym na rynku trenerem stosującym metody Lean Change Managament. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych canvas będziesz w stanie uruchomić zmianę z dowolnego miejsca w firmie i zaangażować ludzi na każdym poziomie organizacji.

Jako trener działam na zaproszenie rozmaitych organizacji biznesowych. Prowadzę szkolenia zarówno otwarte, jak i zamknięte, w których uczestniczą pracownicy dużych korporacji (np. Orange) czy organizacji non-profit (WOSP, SLOT), ale też startupy oraz mniejsi przedsiębiorcy.

W swojej pracy nie uznaję szablonów, dlatego każde zlecenie traktuję indywidualnie.

Koniecznie napisz lub zadzwoń, jeżeli zastanawiasz się jak można wykorzystać moje doświadczenie i wiedzę w Twojej firmie. Na pewno wspólnie znajdziemy rozwiązanie najbardziej efektywne w Twojej sytuacji.

Procesy zmiany

Zmiana organizacyjna to długotrwały proces, który generuje wiele wyzwań i problemów w codzienności. Szkolenie jest świetnym wprowadzeniem do tematu zarządzania zmianą, ale jeżeli potrzebujesz doświadczonej osoby, która będzie wspierać Twój zespół i na bieżąco znajdować rozwiązania dla pojawiających się problemów, to skorzystanie z procesu zmiany jest jak najbardziej dla Ciebie.

Zwyczajowo ma ono formę comiesięcznych spotkań z zespołem, gdzie planujemy realizację kolejnych kroków zmiany i swoim doświadczeniem pomagam znaleźć rozwiązanie dla pojawiających się trudności. Główną zaletą takiego podejścia jest uczenie się w działaniu i praktyczne wyciąganie wniosków, a to jest podstawa organizacji innowacyjnych i aktywnie wykorzystujących pojawiające się okazje rynkowe.

Wykorzystanie siły procesu zmiany daje spektakularne rezultaty. Jeśli chcesz dopytać o szczegóły lub chcesz zaangażować mnie do działań w Twojej firmie po prostu napisz lub zadzwoń.

Warsztaty

Warsztaty świetnie sprawdzają się, gdy potrzebujesz przepracować konkretny aspekt zmiany w swojej organizacji. To skompensowana praktyka działania na konkretnych narzędziach i przykładach firmy. Poświęcam wtedy kilka godzin czasu, aby dać rozwiązanie wyłącznie na trudności, które dotyczą Twojej sytuacji.

Nie stawiam ograniczeń dla tematu, ważny jest problem do rozwiązania. Dlatego jeżeli uważasz, że szkolenie czy proces zmiany to nie są rozwiązania dla Ciebie napisz do mnie, a jestem przekonana, że indywidualny warsztat będzie receptą na ten problem.

Konferencje

Sala szkoleniowa to tylko jeden z moich żywiołów. Dzięki wysokiemu poziomowi ekspertyzy występuję również na rozmaitych konferencjach oraz spotkaniach branżowych. Na scenie bywałam w roli prelegentki, eksperta panelu dyskusyjnego, jak i mówczyni. Jestem również członkinią Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

Poniżej znajdziesz listę kilku wybranych wydarzeń, w których brałam udział:
Internet Standard – Warszawa
Festiwal Inspiracji Kraków 2016zobacz nagranie
Retail Summit Hilton 2016zobacz prezentację

mowy-motywacyjno-rozwojowe

Mowy motywacyjno-biznesowe

Mowa motywacyjna w moim wykonaniu to oparte na wiedzy i doświadczeniu biznesowym przesłanie, którego efektem jest wyzwolenie energii do działania.

Mowę motywacyjną wykorzystują moi klienci w czasie kilkugodzinnych spotkań, aby inspirować, motywować i zachęcać do wdrażania zmian. Tematyka mów motywacyjnych jest zawsze dopasowana do indywidualnych potrzeb i realiów firmowych.

Najczęściej jestem wsparciem podczas:

  • podsumowań kwartałów, roku
  • spotkań integracyjnych,
  • eventów przygotowujących zespół, firmę do zmian
  • warsztatów rozwijające i wspierających w sprzedaży
  • kongresów dla klientów i konferencji branżowych
Kreatywna, realizująca innowacyjne pomysły prelegentka, która wnosi mnóstwo pozytywnej energii w każde wydarzenie. Profesjonalna w swojej pracy, realizująca wszystkie zadania z wielkim zaangażowaniem i zawsze na czas. Współpraca z Angeliką to czysta przyjemność!
Aleksandra ZygarskaProject Manager, International Data Group
Aktywne działanie i profesjonalizm, który objawia się nowymi pomysłami oraz spojrzeniem z punktu widzenia klienta to cechy dominujące we współpracy z Angeliką. Wszystko to sprawia, że wspólny projekt z Angeliką jest czymś co zdecydowanie chciałbym powtórzyć.
Robert CzajkowskiWest Customer Marketing Manager, Nokia Networks
Z czystym sercem polecam Angelikę, jako bardzo profesjonalnego i doskonale przygotowanego merytorycznie trenera, z dużą energią do działania, który wprowadza bardzo przyjazną atmosferę podczas wystąpień. Angelika doskonale przedstawia materiał, dopasowuje go do uczestnika, przekazuje mnóstwo bezcennych, praktycznych wskazówek. Co najważniejsze robi to z naturalną łatwością, pasją i poczuciem humoru. Wszystko to sprawia, że za każdym razem wychodzę z jej prezentacji z nowym planem działania i mnóstwem pomysłów na siebie. Liczę na kolejne doskonałe wystąpienia!
Andrzej AndrzejczukGłówny Specjalista w Zakładzie Badawczym, Orange Polska

Indywidualne procesy mentorskie

Większość procesów, które do tej pory prowadziłam to 6-12 miesięczny cykl spotkań (raz w miesiącu) prowadzący, którego efektem jest zaplanowanie, wprowadzenie i utrwalenie zmiany. Dlaczego tak długo?

Trwała zmian wymaga wysiłku, wytrwałości i pracy. Nie wydarzy się na jednym krótkim spotkaniu. Wie to każdy, kto próbował wprowadzić nowe nawyki czy wypracować bardziej efektywne style działania.

Mogę zapewnić Cię, że nie będzie łatwo, ale będzie skutecznie i z trwałymi efektami. Jeżeli takiej właśnie zmiany szukasz, a nie chwilowego zachwytu i powrotu do starych zachowań, koniecznie napisz do mnie lub zadzwoń właśnie teraz.

Konsultacje

Szukasz zmiany w swoim życiu i nie wiesz jak zacząć lub co robić, aby nie było tak jak zawsze. Koniecznie do mnie zadzwoń lub napisz. W pracy z osobami indywidualnymi specjalizuję się w osobistej efektywności (lub jak wolisz zarządzaniem czasem) i planowaniem zmian (tak zmiany można dobrze i skutecznie planować, a później realizować). Jestem pewna, że znajdziemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Nic się jednak nie zmieni, jeżeli nie napiszesz do mnie i nie wykonasz tego małego pierwszego kroku.

Angelika is a focused listener and smart commentator – during our meetings she shed some new light on my work&life targets and their execution. I’d like to recommend her as a supportive mentor/ coach for professionals in need.
Edyta MusielakManager of Advisory and Business Development Department at ING
Dzięki procesowi mentorskiemu z Angeliką wyraźniej widzę, w którym miejscu jestem na drodze do swoich celów. Proces mentoringowy polecam każdemu, kto potrzebuje zmian, często gruntownych, szczególnie, że wielokrotnie mamy problem ze wskazaniem jakich zmian trzeba dokonać.
Tatiana BiałekPrzedsiębiorca, Warszawa
Byłam na Twoich wykładach, na pierwszy poszłam ze względu na interesujący tytuł, na kolejne przyciągnęła mnie Twoja osoba ( mam nadzieje, że nie brzmi to zbyt głupio). Jesteś dla mnie niesamowita, wierz mi albo nie, ale w ciągu całego roku nikt nawet bezpośrednio nie przetłumaczył mi tak do rozumu, jak Ty swoimi wykładami. Biorę sama życie w swoje ręce, głęboko wierze, że to ode mnie będzie zależała moja przyszłość, Twoje słowa tylko mnie w tym wszystkim utwierdziły. Powiedziałaś, że żałujesz, że w wieku 19 lat nie spotkałaś kogoś takiego jak Ty, że swoją drogę, to co chcesz w życiu robić odnalazłaś tak późno, dzięki Tobie jedna młoda owieczka, nie zabłądzi, a będzie podążała za marzeniami i osiągała kolejne, wyznaczone sobie wcześniej cele. Dziękuję!
Milenauczestniczka wykładów – WOŚP 2014
Potrzebujesz więcej informacji?

A co jeśli Twoje potrzeby wykraczają poza „menu” form współpracy? Tym bardziej

skontaktuj się ze mną, lubię zmiany i nowe wyzwania :).

KONTAKT