POBIERZ BEZPŁATNEGO E-BOOKA
„5 najczęstszych błędów niszczących Twoje cele”

Klikając „TAK, chcę”, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych.

Dzięki wiedzy z e-booka:

Dowiesz się co robić inaczej, aby w końcu realizować swoje marzenia i cele!

O mnie

chimk

Nazywam się Angelika Chimkowska i od kilku lat zajmuję się OSWAJANIEM ZMIAN.

Moi klienci to znane marki, międzynarodowe organizacje biznesowe oraz osoby indywidualne. Masz rację. Są całkiem różni, ale łączy ich jeden element:

ODWAGA, by nie zgadzać się na stagnację.

Wspólnie pracujemy nad nowymi strategiami oraz zaangażowaniem zespołów. Wspólnie wyrzucamy z firmowego słownika słowa: „nie da się”, „niemożliwe”, „nigdy tak nie robimy”.

Wspólnie znajdujemy sposoby na efektywne działanie w zmieniającym się świecie.

Jestem również autorką książki „Psychologia zmiany w życiu i biznesie” wyróżnioną przez Polskie Towarzystwo Trenerów Biznesu i nominowaną do nagrody dla najlepszej książki ekonomiczno-biznesowej „Economicus 2017”.

Nie będę CIĘ oszukiwać, że zmiany są łatwe. Niestety nie są. To co zdecydowanie jest możliwe to zmiana, która powoduje, że boisz się nowego, ale mimo to działasz. Nie czekasz na idealny moment, ale działasz, aż zobaczysz rezultaty. To jest możliwe do zrealizowania i powoduje, że osiągasz swoje cele!

Pobierz e-booka już teraz!

Klikając „TAK, chcę”, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych.