Nazywam się Angelika Chimkowska. Jestem strateżką silnych marek.

Od prawie 20 lat aktywnie działam w przestrzeniach marketingu i sprzedaży. 

Biznesową praktykę i pracę „w polu” nieustannie uzupełniam dobą teorią. Prowadzę badania z zakresu CEO brandingu na Wydziale Zarządzania UW. Wykładam na Executive MBA KUL, UW oraz Collegium Civitas. 

Szkoliłam się u Setha Godina, jestem facylitatorem oraz trenerem, który ma za sobą setki godzin spędzonych na sali szkoleniowej. 

Jednym zdaniem: wdrażam, konsultuję i wspieram budowanie silnych marek osobistych i firmowych.

Moi klienci biznesowi to firmy głównie z sektora B2B, z którymi zwiększam skuteczność ich działań promocyjnych i liczbę zapytań ofertowych wykorzystując w tym celu social media. Pomagam wdrożyć w codzienność zespołów działania z zakresu social sellingu, employee advocacy czy personal brandingu ekspertów lub/i liderów firmy.

Mówię o sobie, że jestem „marketingowcem nawróconym na sprzedaż” i właśnie mocne skupienie na sprzedaży i wieloletnia praktyka marketingowa jest tym co najbardziej doceniają firmy we współpracy. Więcej informacji o dotychczasowych doświadczeniach i rekomendacjach na moim profilu Linkedin.

Cele biznesowe, jakie realizują klienci we współpracy:

  • Aktywne wykorzystywanie social media przez sprzedawców (szczególnie Linkedin) do dotarcia do osób decyzyjnych i potencjalnych klientów,
  • Budowanie pozycji branżowych ekspertów,
  • Budowanie społeczności wokół marki,
  • Zwiększanie świadomości marki firmy poprzez aktywne działania pracowników w social media.

Miałam przyjemność pracować m.in. z takimi markami jak:

Chcesz sprawdzić, czy to, co robimy jest dobre również dla Ciebie? Napisz do nas.

Trenerką i mentoringiem zajmuję się od 2010 roku. Szkoliłam m.in. firmy takie jak: Volvo,
Brother, Millenium, Warta, Crido, Santander, Ericson, Xerox, Santander, Nokia, Beck, Santander,
Microsoft i wiele innych.

Prowadzę szkolenia i warsztaty zamknięte dla firm i osób indywidualnych. Dostępne są zarówno w formie stacjonarnej jak i on-line.

Przygotowując szkolenie zawsze jako zespół badamy potrzeby klientów, by stworzyć doskonale dopasowany program i materiały szkoleniowe. Dodatkowo w ramach współpracy klient otrzymuje bezpłatne konsultacje sprawdzające proces wdrożenia wiedzy w praktykę codzienności. #SilniWPraktyce to wartość nie tylko naszego zespołu, ale coś, co chcemy aktywnie propagować.

Potrzebujesz szkolenia lub indywidualnych konsultacji dla Ciebie lub Twojego zespołu?

W czasie moich wystąpień stacjonarnych i on-line dzielę się praktyczną wiedzą i przykładami działań z obszarów digital marketingu, sprzedaży czy psychologii zmiany.

Jestem nie tylko mówcą, ale praktykiem, który prowadzi własny biznes. Dlatego w wystąpieniach kluczowe dla mnie jest pokazanie i zastosowanie realnych i możliwych do wdrożenia przykładów, a nie działań biznesowych celebrytów czy jednorożców.

Dotychczas występowałam na wydarzeniach:
Europejskie Forum Gospodarcze, Social Media Week, I Love Marketing, Festiwal Inspiracji, SLOT, WOŚP

Firmy, dla których miałam przyjemność występować:
3M, PwC, Viviamo, Microsoft, Podravka i wiele wiele innych

PISZĘ KSIĄŻKI

Linkedin w praktyce
silna-marka-na-linkedin

Silna marka w praktyce”, w którym dzielę się wskazówkami jak wprowadzić wiedzę w czyn. Podcast jest inspiracją zarówno dla przedsiębiorców jak i ekspertów, którzy w sposób świadomy i metodyczny chcą budować swoją reputację i obecność on-line. Sama praktyka, zero bulshitu!

PRO BONO

Wierzę, że świat możemy zmieniać na lepsze! Również w biznesie. Dlatego współpracując ze mną wspierasz społeczeństwo obywatelskie i pomagasz młodym ludziom odkrywać i realizować ich życiowe cele?

W jaki sposób?

Jeżeli w Twojej firmie przeszkolę 100 osób to taką samą ilość osób przeszkolę pro bono w fundacjach, z którymi współpracuję.

Chcesz wiedzieć co możemy wspólnie zrobić?

Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy!