O mnie

kwadrat-angelika

Pytana jako przedszkolak, o to kim chcę zostać w przyszłości, odpowiadałam, że nauczycielką.

Jednak z pełni świadomego dzieciństwa pamiętam głównie długie zabawy w „Dynastię”, gdzie najczęściej odgrywałam rolę biznesmena Blake’a Carringtona.

Dorosłość przeplotła te wątki, by w jednej osobie połączyć MANAGERA, MENTORA i MÓWCĘ.

Oczywistym jest, że w ostatniej z tych ról o przewadze decydują umiejętności wypracowane przez lata spędzone przed dziecięcą widownią wokół przydomowego trzepaka.

Manager

Od ponad 15 lat pracuję jako manager w różnych korporacjach.

Wykształcenie i pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywałam w marketingu. Po kilku latach zdecydowałam się na przejście na „ciemną stronę mocy”, by na własnej skórze przekonać się co to znaczy codzienna praca z klientem.

Dzięki temu posiadam unikalne doświadczenie managera marketingowca, który doskonale porusza się w negocjacjach, projektach i aktywnościach sprzedażowych.

Ten ponadprzeciętny know-how pozwala mi na całościowe i wizjonerskie patrzenie na funkcjonowanie firmy.

Jestem m.in. absolwentką Executive MBA (Coventry University – Zarządzanie w Globalnej Gospodarce), SGH (Zarządzanie i Marketing) oraz Uniwersytetu Warszawskiego (Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych). Moje pełne zawodowe bio.

Mentor / trener

Przygodę z byciem biznesowym nauczycielem zaczęłam w 2009 roku od szkoły trenerskiej w Hamburgu.

Praktyczne dzielenie się doświadczeniami i możliwość poszerzania własnej wiedzy spowodowały, że pokochałam pracę trenera.

O wyjątkowości warsztatu trenerskiego stanowi fakt bycia marketingowcem z doświadczeniem sprzedażowym i dużą wiedzą biznesową oraz nieustanna aktywność managerska, a nie wyłącznie szkoleniowa.

Moimi klientami są zarówno duże korporacje, lokalne firmy, jak i osoby indywidualne. Aktywnie dzielę się wiedzą na konferencjach branżowych, szkoleniach oraz w procesach mentorskich.

Działam również pro bono. Pracowała m.in. dla takich organizacji jak: Global Professional Woman Network, WOŚP czy Slot Art Festiwal.

pwcwosp_transparent slot_transparent

Mówca

Scena i przemawianie to nie tylko urzeczywistnienie dziecięcych zabaw, ale przedłużenie działań trenerskich i mentorskich.

Jako mówca dzielę się wiedzą o bieżących trendach biznesowych, zarządzaniu zmianą, produktywnością oraz budowaniu wysokiego poziomu skuteczności osobistej.

Jestem członkinią Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

spm copynokia copyorange copyidg copy

OPINIE – współpraca z firmami

Kreatywna, realizująca innowacyjne pomysły prelegentka, która wnosi mnóstwo pozytywnej energii w każde wydarzenie. Profesjonalna w swojej pracy, realizująca wszystkie zadania z wielkim zaangażowaniem i zawsze na czas. Współpraca z Angeliką to czysta przyjemność!
Aleksandra ZygarskaProject Manager, International Data Group
Aktywne działanie i profesjonalizm, który objawia się nowymi pomysłami oraz spojrzeniem z punktu widzenia klienta to cechy dominujące we współpracy z Angeliką. Wszystko to sprawia, że wspólny projekt z Angeliką jest czymś co zdecydowanie chciałbym powtórzyć.
Robert CzajkowskiWest Customer Marketing Manager, Nokia Networks
Z czystym sercem polecam Angelikę, jako bardzo profesjonalnego i doskonale przygotowanego merytorycznie trenera, z dużą energią do działania, który wprowadza bardzo przyjazną atmosferę podczas wystąpień. Angelika doskonale przedstawia materiał, dopasowuje go do uczestnika, przekazuje mnóstwo bezcennych, praktycznych wskazówek. Co najważniejsze robi to z naturalną łatwością, pasją i poczuciem humoru. Wszystko to sprawia, że za każdym razem wychodzę z jej prezentacji z nowym planem działania i mnóstwem pomysłów na siebie. Liczę na kolejne doskonałe wystąpienia!
Andrzej AndrzejczukGłówny Specjalista w Zakładzie Badawczym, Orange Polska

ANGELIKA CHIMKOWSKA W MEDIACH

 

PYTANIE NA ŚNIADANIE

Czym tak na prawdę jest silna wola?
oglądaj

RADIO DLA CIEBIE

Jak zmienić, żeby naprawdę coś zmienić?
słuchaj

 

TOK FM

Jak przygotować się do zmiany?
słuchaj

TOK FM

Świąteczna „Strefa Szefa”
słuchaj

OPINIE – współpraca indywidulana

Angelika is a focused listener and smart commentator - during our meetings she shed some new light on my work&life targets and their execution. I'd like to recommend her as a supportive mentor/ coach for professionals in need.- Edyta Musielak, Manager of Advisory and Business Development Department at ING
Dzięki procesowi mentorskiemu z Angeliką wyraźniej widzę, w którym miejscu jestem na drodze do swoich celów. Proces mentoringowy polecam każdemu, kto potrzebuje zmian, często gruntownych, szczególnie, że wielokrotnie mamy problem ze wskazaniem jakich zmian trzeba dokonać.- Tatiana Białek, Przedsiębiorca, Warszawa
Byłam na Twoich wykładach, na pierwszy poszłam ze względu na interesujący tytuł, na kolejne przyciągnęła mnie Twoja osoba ( mam nadzieje, że nie brzmi to zbyt głupio). Jesteś dla mnie niesamowita, wierz mi albo nie, ale w ciągu całego roku nikt nawet bezpośrednio nie przetłumaczył mi tak do rozumu, jak Ty swoimi wykładami. Biorę sama życie w swoje ręce, głęboko wierze, że to ode mnie będzie zależała moja przyszłość, Twoje słowa tylko mnie w tym wszystkim utwierdziły. Powiedziałaś, że żałujesz, że w wieku 19 lat nie spotkałaś kogoś takiego jak Ty, że swoją drogę, to co chcesz w życiu robić odnalazłaś tak późno, dzięki Tobie jedna młoda owieczka, nie zabłądzi, a będzie podążała za marzeniami i osiągała kolejne, wyznaczone sobie wcześniej cele. Dziękuję!- Milena, uczestniczka wykładów – WOŚP 2014
Program mentoringowy pomógł mi rozwinąć moje kompetencje oraz zrealizować zamierzone przeze mnie cele. Wiedza jaką podzieliła się ze mną Angelika bardzo pomogła mi w dalszym etapie mojej kariery zawodowej. Dzięki niej zaczęłam przykładać większą wagę do moich silnych stron, które do tej pory bagatelizowałam. Bardzo się cieszę, że miałam okazje poznać tak niesamowitą kobietę!- Natalia Ciężak, Właścicielka biura rachunkowego, Kraków