Cotygodniowa dawka biznesowej inspiracji - BIZNESOWE ESPRESSO - Chcę otrzymywać ->

O mnie

Nazywam się Angelika Chimkowska.

Pracuję jako strateg Social Sellingu i Silnych Marek.

Specjalizuję się w tworzeniu skutecznej komunikacji i sprzedaży przez social media (szczególnie Linkedin).

Prowadzę szkolenia, wykłady i indywidualne procesy mentorskie.

Dodatkowo wdrażam zmiany w firmach, ale równie często można

spotkać mnie na scenie. Jestem członkinią Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

WSPÓŁPRACA

DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ WŁAŚNIE ZE MNĄ?

Jak wiele znasz osób, które potrafią połączyć sprawność komunikacji marketingowej z umiejętną sprzedażą do klienta?

Posiadam unikalny miks tych dwóch kompetencji: MARKETINGU i SPRZEDAŻY

Ponad 15 lat pracowałam w rolach brand managera oraz managera sprzedaży dla wielu znanych marek i firm (m.in. Lyreco, Henkel, L’Oreal).

Nadal jestem PRAKTYKIEM.

Aktywnie działam w biznesie prowadząc własną firmę, angażując się w projekty dla różnego typu organizacji (korporacje, średnie i małe firmy).

Jako jedyny trener w Polsce w swojej pracy stosuję metodę Lean Change Management. Wspieram zespoły wiedzą z PSYCHOLOGII ZMIANY, co pozwala osiągać TWARDE I MIERZALNE REZULTATY w miękki sposób.

ZOBACZ CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!

SZKOLENIA

Swoje pierwsze szkolenie przeprowadziłam w 2010 roku.

Z dużą przyjemnością nadal dzielę się doświadczeniem zdobywanym w codziennej pracy z klientem, case study i praktycznymi wskazówkami na szkoleniach otwartych i zamkniętych.

Główne tematy to: SOCIAL SELLING, LINKEDIN oraz PSYCHOLOGIA ZMIANY.

Szkoliłam m.in. takie firmy jak: Nokia, PwC, Colliers Int., LGK, Viviamo, OBV, ŁARR, BDI, Proevent i wiele, wiele innych.

Przed szkoleniem zawsze analizuję potrzeby grupy i na ich podstawie przygotowuję dostosowany program i materiały.

Ofertę szkoleń otwartych i zamkniętych znajdziesz tutaj.

Chcesz zorganizować szkolenie w swojej firmie? Potrzebujesz indywidualnego wsparcia? Napisz do mnie!

WYSTĄPIENIA

Regularnie jestem zapraszana jako prelegentka wielu prestiżowych konferencji. Dotychczas występowałam m.in. na: EFG – Europejskie Forum Gospodarcze, HR Summit dla Pulsu Biznesu, Social Media Week, I love Marketing czy Festiwal Inspiracji.

Dodatkowo jestem członkinią Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

NA SCENIE WYSTĘPOWAŁAM PRZED PUBLICZNOŚCIĄ OD kilkuset DO 1500 osób.

Dla firm, organizacji non profit czy stowarzyszeń branżowych.

Wybrane konferencje, na których byłam prelegentką:

          

KSIĄŻKA

Jestem autorką książki „Psychologia zmiany w życiu i biznesie”, która pokazuje jak od strony psychologicznej zaplanować i wdrożyć zmianę indywidualną czy grupową. Książka została wyróżniona w konkursie „Książka dla trenera 2016” przez Polskie Towarzystwo Trenerów Biznesu. Nominowana w kategorii najlepsza książka ekonomiczno-biznesowa „Ekonomicus 2017”.

Dodatkowo Onet.pl umieścił ją wśród 5 książęk, które pomagają w dotrzymaniu postanowień noworocznych.

ARTYKUŁY I WYWIADY

Eksperckie artykuły i wywiady publikowane są w prasie i telewizji. Dotychczas można było spotkać mnie w m.in.: Wysokie Obcasy, Biznesmen, Coaching, Rzeczpospolita, Benefit, Marketer Plus, Chili Zet, TOK FM, TVP.

ART OF CHANGE

Firma, którą prowadzę specjalizuje się w social sellingu, Linkedin i komunikacji silnych marek. Większe projekty prowadzę z ekspertami w wybranych dziedzinach i wąskich specjalizacjach.

Zapraszam poznaj nasz zespół ekspertów!

ANGELIKA CHIMKOWSKA W MEDIACH

 

PYTANIE NA ŚNIADANIE

Czym tak na prawdę jest silna wola?
oglądaj

RADIO DLA CIEBIE

Jak zmienić, żeby naprawdę coś zmienić?
słuchaj

RZECZPOSPOLITA TV

Social selling w biznesie

oglądaj

 

TOK FM

Jak przygotować się do zmiany?
słuchaj

TOK FM

Świąteczna “Strefa Szefa”
słuchaj

OPINIE – współpraca z firmami

Kreatywna, realizująca innowacyjne pomysły prelegentka, która wnosi mnóstwo pozytywnej energii w każde wydarzenie. Profesjonalna w swojej pracy, realizująca wszystkie zadania z wielkim zaangażowaniem i zawsze na czas. Współpraca z Angeliką to czysta przyjemność!
Aleksandra ZygarskaProject Manager, International Data Group
Aktywne działanie i profesjonalizm, który objawia się nowymi pomysłami oraz spojrzeniem z punktu widzenia klienta to cechy dominujące we współpracy z Angeliką. Wszystko to sprawia, że wspólny projekt z Angeliką jest czymś co zdecydowanie chciałbym powtórzyć.
Robert CzajkowskiWest Customer Marketing Manager, Nokia Networks
Z czystym sercem polecam Angelikę, jako bardzo profesjonalnego i doskonale przygotowanego merytorycznie trenera, z dużą energią do działania, który wprowadza bardzo przyjazną atmosferę podczas wystąpień. Angelika doskonale przedstawia materiał, dopasowuje go do uczestnika, przekazuje mnóstwo bezcennych, praktycznych wskazówek. Co najważniejsze robi to z naturalną łatwością, pasją i poczuciem humoru. Wszystko to sprawia, że za każdym razem wychodzę z jej prezentacji z nowym planem działania i mnóstwem pomysłów na siebie. Liczę na kolejne doskonałe wystąpienia!
Andrzej AndrzejczukGłówny Specjalista w Zakładzie Badawczym, Orange Polska

OPINIE SZKOLENIA

Angelika is a focused listener and smart commentator - during our meetings she shed some new light on my work&life targets and their execution. I'd like to recommend her as a supportive mentor/ coach for professionals in need.- Edyta Musielak, Manager of Advisory and Business Development Department at ING
Dzięki procesowi mentorskiemu z Angeliką wyraźniej widzę, w którym miejscu jestem na drodze do swoich celów. Proces mentoringowy polecam każdemu, kto potrzebuje zmian, często gruntownych, szczególnie, że wielokrotnie mamy problem ze wskazaniem jakich zmian trzeba dokonać.- Tatiana Białek, Przedsiębiorca, Warszawa
Byłam na Twoich wykładach, na pierwszy poszłam ze względu na interesujący tytuł, na kolejne przyciągnęła mnie Twoja osoba ( mam nadzieje, że nie brzmi to zbyt głupio). Jesteś dla mnie niesamowita, wierz mi albo nie, ale w ciągu całego roku nikt nawet bezpośrednio nie przetłumaczył mi tak do rozumu, jak Ty swoimi wykładami. Biorę sama życie w swoje ręce, głęboko wierze, że to ode mnie będzie zależała moja przyszłość, Twoje słowa tylko mnie w tym wszystkim utwierdziły. Powiedziałaś, że żałujesz, że w wieku 19 lat nie spotkałaś kogoś takiego jak Ty, że swoją drogę, to co chcesz w życiu robić odnalazłaś tak późno, dzięki Tobie jedna młoda owieczka, nie zabłądzi, a będzie podążała za marzeniami i osiągała kolejne, wyznaczone sobie wcześniej cele. Dziękuję!- Milena, uczestniczka wykładów – WOŚP 2014
Program mentoringowy pomógł mi rozwinąć moje kompetencje oraz zrealizować zamierzone przeze mnie cele. Wiedza jaką podzieliła się ze mną Angelika bardzo pomogła mi w dalszym etapie mojej kariery zawodowej. Dzięki niej zaczęłam przykładać większą wagę do moich silnych stron, które do tej pory bagatelizowałam. Bardzo się cieszę, że miałam okazje poznać tak niesamowitą kobietę!- Natalia Ciężak, Właścicielka biura rachunkowego, Kraków