Angelika

Chimkowska

Nazywam się Angelika Chimkowska. Pracuję jako strateg social sellingu i silnych marek.

Specjalizuję się w tworzeniu skutecznej komunikacji i sprzedaży przez social media (szczególnie w B2B).

Firmy, z którymi współpracuję wspieram w tematach social sellingu, employee advocacy, employer brandingu oraz profesjonalnej marki osobistej pracowników.

Dodatkowo wraz z zespołem tworzymy projekt Silna Marka wspierający rozwój każdego profesjonalisty, który w sposób świadomy i profesjonalny chce budować swoją obecność on-line.

Zobacz, co możemy razem zrobić!

Nawigacja

Zespół Silnej Marki

Angelika Chimkowska

W zespole jestem od czarnej merytorycznej roboty. Odsiewam ziarna od plew tego co aktualnie działa w biznesie, a nie jest tylko chwytliwym buzzwordem. Tworzę kursy on-line, webinary, piszę książki, artykuły, występuję i wykładam.

Moja supermoc: merytoryka, która jest przyjazna i praktyczna. Sam konkret, zero bulshitu!

W czasie wolnym biegam po lesie, choć wolę po górach.

chimkowska
wisniewska

Magda Wiśniewska

Jestem odpowiedzialna za szczęśliwy finał i realizację wszystkich projektów Silnej Marki. Zarządzam wszystkimi projektami, jestem koordynatorem i project managerem również projektów, które realizujemy dla firm.

Moja supermoc: nie ma zbyt małych szczegółów i problemów, których nie da się namierzyć i rozwiązać. Mistrzyni detalu i dokładności!

W wolnym czasie uwielbiam spacerować po lesie z psem.

Jakub Gosk

W zespole zajmuję się mediami społecznościowymi, tworzeniem treści oraz tworzeniem treści video. Jestem domorosłym muzykiem, który zamiłowanie do dźwięku wykorzystuje w podcaście „Silna Marka w praktyce”.
Dodatkowo studiuję filologię szwedzką, podróżuję po świecie i gram na gitarze oraz tworzę własne kompozycje.

Moja supermoc: niewyczerpujące się źródło kreatywnych pomysłów.

Wieczorami, gdy nie mogę hałasować, nie stronię od dobrej książki lub filmu.

Gosk
CO POZA BUDOWANIEM SILNYCH MAREK NASZYCH KLIENTÓW JEST DLA NAS WAŻNE?

Odwaga – Williston Churchill powiedział, “Jeśli w życiu, brakuje miejsca na odwagę, to inne cnoty, są bez znaczenia”. Głęboko w to wierzymy. To właśnie odwaga pomaga nam wchodzić w nowe biznesowe praktyki czy tworzyć produkty, których nikt inny nie robi.
W codzienności przypomina nam o tym hasło: „Wszystko jest trudne zanim stanie się łatwe”.

Szczerość – to odwaga w działaniu, by jasno komunikować nie tylko to co ważne, ale również co trudne. Szczerość pozwala działać z odwagą i szacunkiem dla siebie i innych. Szczerość to stawianie własnych granic oraz dawanie takiego samego prawa innym.
W codzienności przypomina nam o tym hasło: „Wstyd się karmi tajemnicą”

Odpowiedzialność – branie odpowiedzialności za stawianie granic i swój teren to podstawa partnerskiej współpracy nie tylko w naszym zespole, ale w relacji z klientem. Chcemy tworzyć partnerskie relacje i społeczności obywatelskie. Realizacja tej wartości w praktyce to społeczność silnej marki, którą tworzymy oraz pomaganie tym, którzy mają pozytywny wpływ; liderom w biznesie, ale również organizacjom non-profit.
W codzienności pomaga nam hasło: „Nie bądź obojętny”.

SilniWPraktyce – gdybyśmy musieli wybierać pomiędzy wiedzieć więcej, a działać więcej to wybieramy to drugie. Praktyka ponad bycie najlepszym teoretykiem. Nawet najlepsze pomysły nie zastąpią działania. Wierzymy, że dobra teoria objawia się mądrością w działaniu.
W codzienności pomaga nam hasło: „Progress not perfection”

Firmy

Moi klienci biznesowi to firmy głównie z sektora B2B, z którymi zwiększam skuteczność ich działań promocyjnych i liczbę zapytań ofertowych wykorzystując w tym celu social media. Pomagam wdrożyć w codzienność zespołów działania z zakresu social sellingu, employee advocacy czy personal brandingu ekspertów lub/i liderów firmy.

Mówię o sobie, że jestem „marketingowcem nawróconym na sprzedaż” i właśnie mocne skupienie na sprzedaży i wieloletnia praktyka marketingowa jest tym co najbardziej doceniają firmy we współpracy. Więcej informacji o dotychczasowych doświadczeniach i rekomendacjach na moim profilu Linkedin.

Cele biznesowe jakie realizują klienci we współpracy:

 • Aktywne wykorzystywanie social media przez sprzedawców (szczególnie Linkedin) do dotarcia do osób decyzyjnych i potencjalnych klientów,
 • Budowanie pozycji branżowych ekspertów,
 • Budowanie społeczności wokół marki,
 • Zwiększanie świadomości marki firmy poprzez aktywne działania pracowników w social media.

Miałam przyjemność pracować m.in. z takimi markami jak:

Chcesz sprawdzić czy to co robimy jest dobre również dla Ciebie? Napisz do nas.

Szkolenia​

Trenerką i mentoringiem zajmuję się od 2010 roku. Szkoliłam m.in. firmy takie jak: wpisać.

Prowadzę szkolenia i warsztaty zamknięte dla firm i osób indywidualnych. Dostępne są zarówno w formie stacjonarnej jak i on-line.

Przygotowując szkolenie zawsze jako zespół badamy potrzeby klientów, by stworzyć doskonale dopasowany program i materiały szkoleniowe. Dodatkowo w ramach współpracy klient otrzymuje bezpłatne konsultacje sprawdzające proces wdrożenia wiedzy w praktykę codzienności. #SilniWPraktyce to wartość nie tylko naszego zespołu, ale coś co chcemy aktywnie propagować.

Potrzebujesz szkolenia lub indywidualnych konsultacji dla Ciebie lub Twojego zespołu sprawdź ofertę szkoleń.

Wystąpienia​

W czasie moich wystąpień stacjonarnych i on-line dzielę się praktyczną wiedzą i przykładami działań z obszarów digital marketingu, sprzedaży czy psychologii zmiany.

Jestem nie tylko mówcą, ale praktykiem, który prowadzi własny biznes. Dlatego w wystąpieniach kluczowe dla mnie jest pokazanie i zastosowanie realnych i możliwych do wdrożenia przykładów, a nie działań biznesowych celebrytów czy jednorożców.

Dotychczas występowałam na wydarzeniach:
Europejskie Forum Gospodarcze, Social Media Week, I Love Marketing, Festiwal Inspiracji, SLOT, WOŚP

Firmy, dla których miałam przyjemność występować:
3M, PwC, Viviamo, Microsoft, Podravka i wiele wiele innych

Książki​

„Psychologia zmiany w życiu i biznesie”, MT Biznes 2016

Książka pokazuje jak od strony psychologicznej zaplanować i skutecznie wdrożyć zmianę indywidualną oraz zespołową w firmie.

Wyróżnia i nagrody:

 • Wyróżnienie przez Polskie Towarzystwo Trenerów Biznesu w „Książka dla trenera 2016” ,
 • Nominowana w kategorii najlepsza książka ekonomiczno-biznesowa „Ekonomicus 2017”,
 • Onet.pl umieścił ją wśród 5 książęk, które pomagają w dotrzymaniu postanowień noworocznych.

Książka dostępna również w formie audiobooka i dostępna w EMPIK GO.

„Silna marka na Linkedin, czyli social selling w praktyce”, Ebook 2019

Książka w praktyczny sposób uczy jak promować i pozyskiwać nowych klientów na Linkedin. Dodatkowo dowiesz się z niej jak krok po kroku zbudować markę ekspercką na Linkedin oraz rozwinąć wielotysięczną sieć kontaktów.
Więcej pokazuje w jaki sposób tworzyć i publikować wartościowe treści oraz angażować swoją społeczność.

 • Książka w formie ebooka dostępna na różne rodzaje czytników w trzech wersjach (PDF, E-PUB, MOBI).
 • Ebook w wersji dostępny jest również w wersji anglojęzycznej „Strong brand on Linkedin” na Amazon

Artykuły i wywiady​

Eksperckie artykuły i wywiady publikowane są w prasie i telewizji. Dotychczas można było spotkać mnie w m.in.: Wysokie Obcasy, Biznesmen, Coaching, Rzeczpospolita, Benefit, Marketer Plus, Chili Zet, TOK FM, TVP.

 

Artykuły

 • Przywództwo pozytywnego wpływu, czyli o obecności lidera w social media – wywiad z Maciejem Hermanem CEO LOTTE Wedel
 • Jak wykorzystać potencjał LinkedIn w biznesie?

Wywiady

Podcast​

„Silna marka w praktyce”, w którym dzielę się wskazówkami jak wprowadzić wiedzę w czyn. Podcast jest inspiracją zarówno dla przedsiębiorców jak i ekspertów, którzy w sposób świadomy i metodyczny chcą budować swoją reputację i obecność on-line. Sama praktyka, zero bulshitu!